Pudra.com 23.06.2011

Stil sahibi alışverişin adresi: enmoda.com

Alexander McQueen, Roberto Cavalli’nin yanı sıra Melissa Odabash, 7 for all Mankind, Badgley Mischka, Moser ve Orrefors gibi moda ve dekorasyondaki dünya markalarının ve çağdaş tasarımcıların ürünleri enmoda.com’da yer alıyor.

Doğuş Grubu tarafından hayata geçirilen enmoda.com, giyimden aksesuara, dekorasyondan seyahate kadar pek çok alanda özenle seçilmiş ürünler ve hizmetler sunuyor.

Stil sahibi alışverişin adresi: enmoda.com

Her gün farklı kampanyalarla dünyada öne çıkan, yerli ve yabancı pek çok markanın sezon ve sezon sonu ürünlerinin yanı sıra özel koleksiyonlarını da satışa sunan site, ucuz ürün ve stok eritme ile özdeşleşen “private shopping” algısını değiştirmeyi hedefliyor.

Lüks markalar
Alexander McQueen, Roberto Cavalli’nin yanı sıra Melissa Odabash, 7 for all Mankind, Badgley Mischka, Moser ve Orrefors gibi moda ve dekorasyondaki dünya markalarının ve çağdaş tasarımcıların ürünleri enmoda.com’da sınırlı sürede yer alıyor. Tamamı özenle seçilmiş ayrıcalıklı ürünleri kaçırmak istemeyenlerin enmoda.com’u yakından takip etmeleri gerekiyor.

Dünya starlarının tercihleri enmoda.com'da
Kate Moss’tan Angelina Jolie’ye Emmy Rossum’dan Kim Kardashian’a kadar dünya starları ve trendsetter’larının kullandığı ürünler artık enmoda.com’da üyelerine sunuluyor.

Bu sitede sadece moda yok
Moda ve dekorasyon alanında Türk ve yabancı pek çok markanın yanı sıra çağdaş tasarımcıların ürünlerini de bir arada sunan enmoda.com ile hayatınızı renklendirecek yaşam deneyimlerine de bir tık ile sahip olmak mümkün. Dünyanın en ünlü restoranlarından en gözde otellerine, en keyifli konserlerden en büyük derbi maçlarına enmoda.com, üyelerine en özel seçenekleri en iyi yerlerde deneyimleme imkanı sunuyor.

enmoda.com farklı kampanyalardan ürünlerin aynı sepette toplanmasını ve tek seferde ödenmesini sağlayarak internetten alışverişi kolaylaştırırken, siparişlerinizi kampanya bitimini beklemeden hemen yola çıkararak da teslim sürelerini kısaltıyor. enmoda.com ile stil sahibi yaşamlar için internetten alışveriş hem kolaylaşıyor hem de hızlanıyor.

www.enmoda.com


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER