Habertürk 20.04.2011

Tıklayın dizilerdeki kıyafetleri bulun

Popüler dizilerdeki kıyafetlerin moda olması, internette de yeni bir sayfa açtı. Televizyonda beğendiğiniz bir elbiseyi artık internette rahatlıkla bulabilirsiniz.

Tıklayın dizilerdeki kıyafetleri bulun dizi 4
4/8

Nerede, kaça satılıyor?


ondagordum.com, dizi kıyafetlerini tanıtan çok popüler bir blog. Kurucusu Ankara’daki R.D Art Galeri’nin yöneticisi Zeynep Nazlı Diker. Kendisini ‘’televizyonkolik olmanın sınırlarında gezen bir internet bağımlısı’’ olarak tanımlıyor. Hafta içi her akşam prime time dizilerini izliyor. 3 ay önce kurduğu sitenin diğerlerinden farkı; fiyat bilgisinin de yer alması. Yani dizide beğendiğiniz bir kıyafeti nereden, kaça satın alabileceğinizi öğreniyorsunuz.

Diker, pahalı kostümler içinse benzerlerini bulabileceğiniz ucuz adresler öneriyor; Lale Devri, Muhteşem Yüzyıl gibi pahalı kostüm ve aksesuvarların kullanıldığı diziler söz konusu olduğunda seyirciler, dizidekini değil benzerini nerede bulabileceklerini soruyor. Genelde Küçük Sırlar’daki Su karakterinin kıyafetleri büyük ilgi görüyor. Ama son iki haftada en çok Adını Feriha Koydum’da Ferihan’nın taktığı melek kanatlı kolye ‘tık’ aldı.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2