08.02.2011

Wrangler'den yuvarlak hatlılara skinny jean!

Wrangler, 2011 İlkbahar Yaz Koleksiyonu’nda, yuvarlak hatlı kadınlar için özel olarak tasarladığı süper skinny model Jess’i sunuyor.

Wrangler 2011 İlkbahar Yaz Koleksiyonu’nda yüksek bel, dar kesim ve vücudu sımsıkı saran Jess ile son derece modern, süper çekici bir model sunuyor. Wrangler Jess ile bir ilke imza atıyor ve kalçada pürüzsüz bir görünüm elde etmek için arka cep dikişini kullanmıyor. Jess’in dahi tasarımı hem kalçayı hem de bacakları ortaya çıkarırken, bel kısmında kum saati etkisi yaratarak biraz Brigitte Bardot, biraz da Eva Mendes’i anımsatıyor ve bir jean’den beklenen en seksi görüntüyü sunuyor. Jess giyiyorsanız her defasında iltifata boğulmaya hazır olun!

Wrangler'den yuvarlak hatlılara skinny jean!

Wrangler 2011 İlkbahar Yaz Koleksiyonu’nda üç farklı koyu renk alternatifi ile sunulan Jess, tasarımında kullanılan süper strech kumaş sayesinde her noktada bedene oturuyor. Jess, Wrangler’in modern skinny modelleri çok dar paça Stokes ve düşük bel, dar paça Molly’nin cazip alternatifi olarak Wrangler 2011 İlkbahar Yaz Koleksiyonu içerisindeki yerini alıyor.

Baştan sona denim görünüm elde etmek isteyenler Jess’le koyu mavi dar kesim Luca Jacket’i kombin edebilir veya kadınsı bir jean gömleği pantolonunun içine sokabilir. Daha sıcak günlerde ise Violet Lace Top tercih ederek daha çekici bir görünüm sağlanabilir.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER