› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 25.01.2010

Akay'ın 2010 gelinlikleri görücüye çıktı!

Akay'ın yeni sezon gelinlik koleksiyonu erken sipariş indirimiyle butiklerde yerini aldı.

Özgürlükler şehri New York’ta dünyaca ünlü top model Tülin Şahin ile yaptığı çekimler ile adından söz ettiren Akay’ın 2010 Gelinlik Koleksiyonu, butiklerde yerini aldı. Üstelik Ocak ayının sonuna kadar sipariş verenler %30 erken sipariş indiriminden yararlanıyor.

Akay'ın 2010 gelinlikleri görücüye çıktı!

Akay’ın 2010 Gelinlik Koleksiyonu; kariyer sahibi, modern, çalışkan ve modaya düşkün kadınlardan ilham alınarak tasarlandı. Yeni koleksiyonda bulunan birbirinden çarpıcı modeller; kadınların özgür ruhunu hissettirecek, rahat ve bunun yanında şıklığın tüm asaletini yansıtacak özgün modellerden oluşuyor.

Farklı ve yalın çizgilerin bir araya geldiği yeni koleksiyon, sade bir gelinlikle de şık olunabileceğini gösteriyor. Dantellerin ve kumaşların farklı kullanımları, yakalardaki hareketler, yeni formlar, kristal taşlar ile incili işlemelerin sıkça kullanıldığı modeller elbise formları ile de dikkat çekiyor.
Gelinliklerin yanı sıra aksesuarlar da çok iddialı… Bir bütünlük elde edilebilmesi için baş ve duvak seçenekleri ile keseler her gelinliğe özel olarak tasarlanıyor.


Akay kusursuz olmak isteyen gelin adaylarına inanılmaz bir fırsat sunuyor. Bu fırsattan yararlanmak ve ayrıntılı bilgi almak için size en yakın Akay Mağazaları’na uğrayabilirsiniz.


Ayrıntılı bilgi için:

www.akay.com.tr


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER