› 
 › 
28.11.2018

Kusursuz bir EVET için Wedding by The Bosphorus festivali

Swissôtel The Bosphorus İstanbul, evlilik hazırlığı yapan çiftleri 1-2 Aralık'ta bu yıl ikincisi düzenlenen Wedding By The Bosphorus festivaline bekliyor!

Swissôtel The Bosphorus, İstanbul, evlilik hazırlığı yapan çiftleri ve ailelerini büyüleyici bir festivale davet ediyor. Bu yıl ikincisi düzenlenen "Wedding By The Bosphorus", 1-2 Aralık tarihlerinde gerçekleşiyor. Hayatınızın en özel gününde, her detayın eksiksiz düşünüldüğü, kusursuz bir organizasyon için ihtiyaç duyduğunuz her şey bu festivalde!

Düğün hakkında her şey Wedding by The Bosphorus
 
‘’Wedding By The Bosphorus’’un açılış defilesi 30 Kasım’da ünlü modacı Raşit Bağzıbağlı tarafından görkemli bir şov ile yapılacak. Ünlü modacı gelinlik trendlerini belirleyeceği 30 parçadan oluşan 2019 İlkbahar/Yaz sezonu için hazırladığı gelinlik koleksiyonunu "Wedding By The Bosphorus" kapsamında sunmaya hazırlanıyor.
 
Bunun yanı sıra sektörde öncü markaların ve ünlü modacıların şık ve zarif gelinliklerinin sergileneceği festivalde, birçok tasarımcı yeni gelinlik koleksiyonlarını özel bir defileyle sunacak.
 
Kusursuz bir "Evet" için...
 
Evlilik festivali

Hayallerinizdeki gibi masalsı bir düğün detaylarda saklı...

"Wedding By The Bosphorus"da makyajdan menü seçimine, mücevherden çiçek buketine farklı alanlarda yapılacak atölyelerde ve düğün ile ilgili tüm detayların konuşulacağı söyleşilerde merak ettiklerinize cevap bulacaksınız!
 
Başarılı Makyaj Artisti Melis İlkkılıç, doğal ve ışıltılı gelin makyajı önerilerine yer vereceği ‘’Makyaj Atölyesi’’nde gelinlerin sorularını yanıtlarken birbirinden göz kamaştırıcı makyajlar uygulayacak.
 
Swissotel The Bosphorus Evlilik Festivali
Swissôtel The Bosphorus, İstanbul’un Yönetici Şefi Ali Ronay ile ‘’Doğru Menü Seçimi Atölyesi’’nde tatların uyumu üzerine sohbetler edilirken, misafirleriniz için düğünü unutulmaz hale getirecek lezzetleri aynı tabakta buluşturamanın püf noktalarını keşfedeceksiniz.
 
Gelinliğin tamamlayıcısı ‘’Gelin Buketi’’ ve ‘’Mücevher Seçimi’’ atölyelerinde ise muhteşem görünümünüzü en doğru dokunuşlarla kusursuz bir hale getireceksiniz!

Swissotel The Bosphorus Wedding Festival
İki gün boyunca devam edecek festivalde, Swissôtel The Bosphorus İstanbul’un deneyimli kadrosu, düğün hazırlık süreci üzerine merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlarken, düğünlerini Swissôtel’de gerçekleştirmek isteyen misafirleri için de sunduğu özel imkanları aktaracak. Festival 1-2 Aralık Cumartesi ve Pazar günleri boyunca sürecek. 

Wedding By The Bosphorus Programı

30 Kasım, CUMA
19:00 Kokteyl
20:00 Raşit Bağzıbağlı 2019 Gelinlik Koleksiyonu Defilesi

1 ARALIK, CUMARTESİ
13:00 Dans Atölyesi by Istanbul Dance Factory – İlk Dans (Workshop)
13:30 Sihirbaz gösterisi by Mix Music (sahne)
14:30 Ali Ronay ile “Düğün Menüleri” Söyleşisi (Workshop)
15:00 Istanbul Dance Factory – dans gösterisi (sahne)
16:00 Dans Atölyesi by Istanbul Dance Factory – Arkadaşlarla Dans (Workshop)
17:00 Banu Güven Defile (sahne)
18:00 Mix Music DJ performans (sahne)
 
2 ARALIK, PAZAR 
13:30 Dans Atölyesi by Istanbul Dance Factory – İlk Dans (Workshop)
14:30 Istanbul Dance Factory – dans gösterisi (sahne)
15:00 Melis İlkkılıç Make-Up Atelier (Workshop)
15:30 Keman performans by Mix Music (sahne)
16:00 Dans Atölyesi by Istanbul Dance Factory – Arkadaşlarla Dans (Workshop)
17:00 Mehmet Korkmaz Defile (sahne)
18:00 Avantgarde Orkestra (sahne)

Swissôtel The Bosphorus, İstanbul | Adres: Vişnezade Mahallesi, Acısu Sokaği No:19, 34357 Beşiktaş/İstanbul | Telefon: (0212) 326 11 00

Swissôtel hakkında
Dünyanın en tanınan İsviçre markaları arasında yer alan Swissôtel Hotels & Resorts, Alp dağlarının taze ve canlı enerjisi yansıtan ve geleneksel İsviçre konukseverliğini sunan çağdaş otellerden oluşuyor. Zeki tasarımı, kalitesi ve bilinçli sürdürülebilirlik yaklaşımıyla saygı gören Swissôtel, dünyayı dolaşan konuklarına huzurlu bir ortamda konaklama, yaşamın gerçek ödüllerini keşfetme ve ‘iyi yaşama’ fırsatlarına kucak açma olanağı sunuyor. İsviçre’de 1980 yılında kurulan Swissôtel, bugün İstanbul’da Swissôtel The Bosphorus, Singapur’da Swissôtel The Stamford ve Moskova’da Swissôtel Krasnye Holmy gibi amiral gemisi oteller de dahil dünya çapında 30’dan fazla tesisle faaliyetlerini sürdürüyor. Swissôtel’i bünyesinde bulunduran AccorHotels, dünyanın önde gelen seyahat ve yaşam tarzı grubu olarak küresel ölçekte 4.500’ü aşkın otel, resort ve rezidansın yanı sıra 10.000’in üzerindeki kişiye özel evleriyle seyahat edenleri ağırlıyor.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER