› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 23.03.2012

En güzel gelinlik adresleri

Düğün sezonu açıldı, gelin adayları hazırlıklara son sürat devam ediyor. O halde işinizi kolaylaştıralım, en güzel gelinlik adresleri Pudra.com'da.

En güzel gelinlik adresleri pronovias 2
2/14

Pronovias


Pronovias'ta son trend gelinliklerin hepsini görebilirsiniz. Organze, tül ve nakış çiçekler serpiştirilmiş, stilize siluetlerle şık kesimli elbiselerden net kesimli sade tasarımlara uzanan bir koleksiyon. Hepsi çağdaş prensesler için...

ELIE BY ELIE SAAB gelinlik koleksiyonunu da Pronovias'ta bulmak mükün. Görkemli kumaşlarla yaratılmış zarif, havalı, klasik kesimler. Tutkulu katlar arasında birbirini tamamlayan ipekli taftalar, nakışlar ve organzeler kusursuz işçilikle birleşerek muhteşem etekler ve büyülü hacimler yaratmış. Her kadının asıl mücevheri olan dekolteler taşlarla süslenerek ortaya çıkarılmış.

Pronovias mağaza adreslerini öğrenmek ve online randevu almak için tıklayın: www.pronovias.com Pronovias'ın web sitesinden yeni sezon gelinlik modellerini görebilir, koleksiyon video'larını izleyebilirsiniz. Ayrıca görünce şaşıracağınız ve düğün işinizi kolaylaştıran birçok uygulamayı daha bu sitede bulabilirsiniz.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2