› 
 › 
pudra.com 13.04.2011

Evlilik planlayıcısı: Le Bouquet Mariage

Gelinlikten mekana, şekerden davetiyeye, makyajdan fotoğrafa uzanan geniş bir yelpazede profesyonel destek veren şirket, çiftlerin hayallerini uluslararası standartlarda hayata geçiriyor.

Le Bouquet Mariage, dünyada yaygın olan ancak ülkemizde önemi yeni fark edilen “Evlilik Planlayıcısı” olarak hizmet sunuyor.

Evlilik planlayıcısı: Le Bouquet Mariage

Evlilik, keyifli ve heyecanlı olduğu kadar her ayrıntısının çok iyi planlanması gereken uzun ve zorlu bir süreç. Dünyadaki uygulamaya baktığımızda, çiftler bu süreci sorunsuz yaşamak için profesyonel hizmet alıyorlar. Profesyonel şirketler, iş hayatındaki yoğunluk nedeniyle zamanı kısıtlı olanlara, evlilik kararından itibaren destek olarak her isteklerine cevap veriyor.Günümüzde çiftlerin düğünlerini trendler doğrultusunda yapması ve beklentilerin artmasıyla birlikte tüm organizasyonu uzmanına bırakma anlayışı, Türkiye’de de giderek yaygınlaşıyor. Özellikle detaylara önem veren kadınların yoğun çalışma hayatı nedeniyle hazırlıklarla yeterince ilgilenememesi bu konuda profesyonellere duyulan ihtiyacı artırıyor. Evlenecek çiftler hayallerini gerçekleştirirken zamandan ve maliyetten de tasarruf etmek istiyorlar. Sadece mekan seçimi ile süslemesinden ibaret hizmet veren şirketler beklentileri karşılamada yetersiz kalıyor. “Evlilik planlayıcısı” kavramının ülkemizdeki öncülerinden olan Le Bouquet Mariage ise uzun yıllara dayanan deneyimi ile çiftlere tüm evlilik sürecini kapsayan yaratıcı çözümler sunuyor.

Hayallerin ötesine geçin
Müşteri odaklı, özel bir hizmet sunan Le Bouquet Mariage, uzman kadrosuyla evlilik sürecinin tüm aşamalarını çiftler adına en ince ayrıntısına kadar planlıyor. Çok geniş bir yelpazede (Gelinlik, damatlık, gelin çiçeği, gelin ayakkabısı, takı, makyaj, fotoğraf, ses/ışık, müzik, limuzin, araba süsleme, mekan seçimi, menü seçimi, mekan süsleme, şeker, davetiye, hattat, catering, pasta, kına, kokteyl, evlilik danışmanı, bekarlığa veda, dans dersi, after party, konaklama, balayı… ) profesyonel destek veriyor.Şirketi, benzerlerinden ayıran en önemli noktalardan biri çiftelere “evlilik asistanı” tahsis etmesi. Evlilik asistanı, düğün gününe kadarki tüm süreçte çiftlerin isteklerine cevap veriyor, onlara her konuda önerilerde bulunarak, en doğru şekilde yönlendiriyor. Fark yaratan bir diğer hizmet ise; evlilik hazırlığı yapanların her türlü sorusunu yanıtlayan, www.lbmariage.com adresindeki site üzerinden verilen “online destek”. Şirket, modern hayatın getirdiği zamansızlık problemini de hizmeti çiftlerin ayağına götürerek çözüyor.

Evlilik hazırlığı yapan bir çift, Le Bouquet Mariage’a geldiğinde, istekleri, beklentileri ve hayalleri doğrultusunda bütçelerine uygun bir planlama yapılıyor. Günün modasına ve trendlerine paralel, farklı konseptlerde estetik çözümler hazırlanıyor. Belirlenen düğün konseptine uygun malzemeler ya yurt dışından getiriliyor ya da organizasyona özel tasarımlar yapılarak yurt dışında ürettiriliyor. Dünya trendlerini yakından takip eden şirket, çiftlerin beğenilerini dikkat alarak özel tasarımlar yapmasıyla da farkını gösteriyor.

Çiftlerin öncelikle düğün konseptine karar vererek bütçelerini belirlemeleri gerektiğini belirten U. Tarkan Barlas, “evlilik planlayıcısı” ile çalışmanın sanıldığı gibi pahalı olmadığını, tam tersine tüm sürecin profesyoneller tarafından planlanıp uygulanmasının çiftlere zaman ve maliyet tasarrufu sağladığını vurguluyor. Üstelik, hizmet kalitesi düşürülmeden her bütçeye uygun planlamalar ile hayaller gerçeğe dönüştürülüyor. Özel günleri unutulmaz kılan ince zevk ürünü detaylar Le Bouquet Mariage uzmanları tarafından, evlilik hazırlığı yapanlar adına düşünülüp uygulanıyor. Çiftler de ayrıntılar arasında boğulmadan düğünlerinin keyfini ve heyecanını doyasıya yaşıyor.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER