› 
 › 
04.09.2023

Adana Fashion Week için geri sayım başladı!

Heyecan dorukta! Modanın büyülü dünyasıyla dolup taşacağınız Adana Fashion Week için geri sayım başladı. Moda haftası 18-19 Ekim'de gerçekleştirilecek.

Adana Fashion Week için geri sayım başladı. Şehrin enerjisiyle dans eden podyumlar, özgün tasarımlar ve moda dünyasının en etkileyici isimleri, bu yıl da Adana Fashion Week’in büyüleyici atmosferi ile bir araya geliyor.

Adana Fashion Week için geri sayım başladı!

Geçtiğimiz sene 19-20 Ekim tarihlerinde Adana Seyhan Otel ve Tarihi Taşköprü’de ilki gerçekleştirilen ve baş mankenliğini Özge Ulusoy'un yaptığı defile ile Tarihi Taşköprü’de bir moda geçidine sahne olan Adana Fashion Week'in ikincisi bu sene 18-19 Ekim tarihlerinde Sheraton Grand ve Tarihi Büyük Saat Kulesi’nde olacak.

Podyum gösterileri, moda sergi sunumları, marka tasarım satış standları, moda söyleşileri ve geçtiğimiz sene olduğu gibi sevilen bir ismin sahne alacağı konserle sınırsız eğlenceye ev sahipliği yapacak olan Adana Fashion Week 18-19 Ekim tarihlerinde moda severleri buluşturmaya hazırlanıyor.

İLGİLİ HABERLERİMİZ:

​Kopenhag Moda Haftası 2023 Sokak Stilleri
Tüm yıl heyecanla beklenen moda haftalarından biri de kendine özgü bir stili olan Kopenhag'daydı. İşte moda haftası sırasında Kopenhag sokakları...

​Paris Moda Haftası 2023 Sokak Stilleri
Tüm yıl heyecanla beklenen Paris Moda Haftası 2023'te podyumlar kadar sokak stilleri de kendini konuşturdu. Biz de gözümüze takılanları paylaşıyoruz.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER