› 
 › 
pudra.com 10.06.2009

Burberry'nin yeni yüzü Emma Watson

Harry Potter serisinin küçük kahramanı Emma Watson artık büyüdü ve Burberry’nin yeni yüzü oldu!

Hâlâ onun kocaman olduğuna inanamayan gözlerimiz, şimdi bu küçük Harry Potter kızının dünyanın en ünlü giyim markalarından Burberry'de salınmasını izliyor. İngiliz genç yetenek, 19 yaşındaki aktris Emma Watson, oyunculuk kariyerine Burberry'nin yeni yüzü olarak devam ediyor.

Burberry'nin yeni yüzü Emma Watson

Dumanlı gözler, dağınık saçlar, çoktan büyüdüğünü kanıtlayan artistik bakışlar, pozlar... Özellikle çocuklar tarafından çok sevilen ve büyük üne kavuşan Harry Potter film serisinin küçük Hermione Granger'i şimdilerde bir model olarak arz-ı endam ediyor.

İngiliz giyim firması Burberry'nin yeni yüzü ilan edilen aktris, sofistike görünümüyle, marka yetkililerini etkilemeyi başarmış. 19 yaşındaki Emma, klasik trençkotlar ve aksesuarlarla bütünleşen sezon modelleriyle çoktan pozlarını verdi.Burberry'nin 2009 / 2010 sezonu için erkek modellerle çekimlere katılan güzel oyuncu, geleceğin yeni moda ikonları arasında gösteriliyor.

Burberry'nin kreatif müdürlerinden Christopher Bailey, "Uzun zamandır hayranlıkla izlediğimiz bir oyuncu Emma Watson. Yeni neslin yeni yüzünü simgeliyor. Bu bizim için önemli bir nokta. Böylesine taze ve yetenekli genç bir kadının Burberry'nin yeni yüzü olması konusunda ekip arkadaşlarımızla hemfikir olduk. Herkesin ilk seçeneğiydi, o. Entelektüel ve çekici görünümü, pırıltılı zeki bakışları ve kaçınılmaz esprili ifadesi, sanıyorum hepimizi baştan çıkardı" açıklamasında bulunuyor.Dünyaca ünlü moda fotoğrafçısı Mario Testino'nun objektifinden Emma Watson'lı Burberry koleksiyonu, özellikle genç kızların ilgisini çekecek gibi.

Bahar aylarının olmazsa olmaz trençkotları ve klasik Burberry atkıları, çantaları, her kadını yine mest edecek, şüphemiz yok, bizden söylemesi!

(MODA ÖZEL/GAZETEPORT)


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER