› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 05.08.2014

Cara Delevingne Topshop'ın yüzü oldu

Topshop'ın 2014-2015 Sonbahar-Kış koleksiyonun reklam kampanyasının yüzü ünlü model Cara Delevingne oldu.

Topshop'ın 2014-2015 Sonbahar-Kış kampanyasında bu yıl birçok markanın yüzü olan, İngiliz model Cara Delevingne'ın rol alacağını duymuştuk. Kampanya fotoğraflarını da merakla bekliyorduk. Dün basına sunulan kampanya fotoğraflarında ünlü modelin Topshop ruhunu çok iyi yansıttığını görüyoruz. Ayrıca Cara Delevingne Topshop'ın tek modelle gerçekleştirdiği ilk reklam kampanyasına da böylece imza atmış. Cara Delevingne'nın başarı grafiği daha da yukarılara çıkacak gibi görünüyor.

Cara Delevingne Topshop'ın yüzü oldu

Kampanya çekimleri ünlü fotoğraf sanatçısı Alasdair McLellan tarafından gerçekleştirilmiş. Topshop Yaratıcı Direktörü Kate Phelan’ın stil danışmanlığı yaptığı çekimlerde, Cara Delevingne etkileyici 12 fotoğrafla 2014-2015 Sonbahar-Kış koleksiyonundaki parçaları sergiliyor.

Topshop’ın Yaratıcı Direktörü Kate Phelan Cara Delevingne hakkında şunları söylüyor: “Cara, tam anlamıyla bir Topshop kızı. Özgüvenli ve oyuncu bir tarzı var; istediği gibi sofistike ve şık ya da havalı ve rahat olabiliyor. Her şeye kendi yorumunu katan Cara, Topshop koleksiyonunu da sahipleniyor. Sınır tanımayan doğal enerjisiyle nefes kesiyor; özgür ruhlu ve eğlenceli biri.”

topshop 2014 2015 sonbahar kis cara delevingne

Topshop ve Cara hayranları, genç modelin setteki komik ve sıra dışı hallerini gösteren kamera arkası görüntüleri de çok sevecek. Genç model setteki enerjisi ve zekâsıyla, kendisini ve Topshop ekibini eğlendirirken, ‘tırtıl’ dansıyla yeteneklerini sergilemiş.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER