› 
 › 
pudra.com 28.05.2009

Mango’nun başrolünde Scarlett var!

Scarlett Johansson, MANGO’nun yeni imgesine dönüşerek Sonbahar/Kış 09 kampanyasının başrolünü üstleniyor.

MANGO, markanın giydirmek istediği şehirli, bağımsız ve kozmopolit kadını mükemmel biçimde yansıtması ve olağanüstü kişiliğinden dolayı güzel aktrisi kampanyasının imgesi olarak seçti. Soğukkanlı ve zarif olmasının yanı sıra eğlenceli bir karaktere sahip genç bir kadın…

Mango’nun başrolünde Scarlett var!

Profesyonel kariyeri boyunca çok çeşitli karakterleri canlandıran Scarlett Johansson göstermiş olduğu çok yönlülük sayesinde takdire değer bir başarıya imza attı. Yeteneği Christopher Nolan, Robert Redford, Brian De Palma veya Sofia Coppola gibi oldukça prestijli yönetmenler tarafından fark edilmiştir.


1984 yılında New York'ta doğmuş olan Johansson, ‘Atlara Fısıldayan Adam’ filminde aldığı rolle birlikte şöhret basamaklarını tırmanmaya başladı. Sonrasında ‘Ghost World’ filmindeki rolü ile sinema eleştirmenlerinden oldukça övgü aldı. 2004'de ‘Lost in Translation’ filmindeki oyunculuğu kendisine en iyi aktris dalında BAFTA ödülünü kazandırırken, aktris ‘İnci Küpeli Kız’ filmindeki rolüyle de bu ödüle aday gösterilmişti.

Benzer şekilde, her iki filmle aynı yıl içinde Altın Küre ödülüne de aday gösterildi. Bu önemli uluslararası başarılarının ardından aktris, ünlü yönetmen Woody Allen'in yönettiği ‘Scoop’ ve Penélope Cruz ile aynı sahneyi paylaştığı ‘Vicky Cristina Barcelona’ gibi filmlerde rol aldı. En iyi performanslarından birini sergilediği ‘Match Point’ filmindeki oyunculuğu ile 2006 yılında Altın Küre ödülüne yeniden aday gösterildi.

Bu işbirliği ile, Scarlett Johansson, firmanın son dört sezon boyunca imgesine dönüşmüş olan Penélope Cruz'dan bayrağı devralmış oluyor. Başlangıçtan itibaren, MANGO, reklam kampanyalarının başrolü için tanınmış simalarla çalışmayı tercih etti. Milla Jovovich, Lizzy Jagger, Karolina Kurkova, Naomi Campbell, Eva Herzigova, Inés Sastre, Claudia Schiffer, Christy Turlington ve Diane Kruger gibi ünlü modeller de firmanın imgesi olarak daha önceki kampanyalarda yer aldı.

Gazeteport’tan alınmıştır.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER