› 
 › 
21.09.2017

Nike'dan beyaz sevenlere yeni koleksiyon

Nike Sportswear yaza özel, White Sneaker koleksiyonunu çıkardı. Tanıtım için ünlü fotoğrafçılar bir araya geldi. Koleksiyonun detayları haberimizde.

Nike' dan beyaz sevenlere yeni koleksiyon
Nike Sportswear yaza özel, White Sneaker koleksiyonunu çıkarıyor. Air Max 97 OG gibi ikonik silüetler ve zamana bağlı olmayan klasiklerin yeni versiyonlarıyla dikkat çeken spor ayakkabıların en parlak beyaz renkleri yaz kombinlerinin vazgeçilmezi olacak.

 
Projede yer alan stilist ve editör, Gadir Rajab "Beyaz yaz için zamansız bir renk. Temiz, güzel, klasik" diyor. "Wimbledon kortlarından, koşu pistine, caddelere kadar rahat beyaz bir gömlek ve pamuklu bir pantolonla kombinlenmiş klasik beyaz bir spor ayakkabı, benim için yaz stilinin vazgeçilmezi."
 
 
g

Fotoğrafçılar Mert Alaş ve Marcus Piggott, Nike White Sneaker Koleksiyonunun tanıtımı için yaratıcı ve yetenekli ünlü oyuncular Büşra Develi, Dilan Deniz, Metin Akdülger ve Milli futbolcu Enes Ünal ile bir araya gelerek gösterdiler.
 
g

Ortaklardan Mert Alaş, "Türkiye’deki yeteneklerle çalışmak ve Nike gibi ikonik bir marka için harika resimler yaratmak muhteşemdi." dedi.

Nike, Mert Alaş ve Marcus Piggott ile yaz aylarının en çok aranan spor ayakkabılarını fotoğrafladı.
 
f
Beyaz Sneaker Koleksiyonu şimdi nike.com'da.


 


POPÜLER GALERİLER
2019 en iyi cruise koleksiyonlari
louis vuitton cruise 2019 defilesi kapak 4
EN YENİLER