› 
 › 
Pudra.com 10.02.2011

V2K designers 2011 İlkbahar Yaz

Alexander Wang, Rick Owens, Hussein Chalayan, Erdem gibi markaların İlkbahar/Yaz 2011 koleksiyonları bu sezon ilk kez ve sadece V2K designers'ta!

V2K designers, İlkbahar/Yaz 2011 sezonunda favori marka listesine, yeni isimler ekliyor. Alexander Wang, Rick Owens, Hussein Chalayan, Erdem, Raf Simons, Fifth Avenue Shoe Repair, Elizabeth and James gibi markaların İlkbahar/Yaz 2011 koleksiyonları dışında, Gareth Pugh, Chloe Sevigny for Opening Ceremony ve daha pek çok tasarımcı ve markanın koleksiyonları da, bu sezon ilk kez ve sadece V2K designers’ta olmak üzere, mağazalara giriş yapıyor!
Gareth Pugh
Sıra dışı kumaş ve malzemeleri kullanarak, haute couture ve teknoloji işbirliği yapan kreasyonları ile moda dünyasında kendine apayrı bir kulvar açan Gareth Pugh, bu sezon ilk kez ve sadece V2K designers’ta! Karşınızda, silikon içerikli jarseden vücudun kalıbını çıkartan ceket ve tunikler, kalın PVC’den yapılma modern zırhlar, optik desenleri ile baş döndüren, alüminyum kaplı naylon kullanılarak çift taraflı ayna etkisi yaratan ve etrafındaki renk ya da dokulara göre değişim gösteren kamuflaj kreasyonlar...

Rick Owens
Rick Owens, esas markasının kadın ve erkek koleksiyonu dışında, Rick Owens DRKSHDW ve Rick Owens Lilies koleksiyonları ile yine ve yeniden V2K designers’ta. Ünlü tasarımcının imzası haline gelen deri ceketlerini, artık skinny jeanler yerine, uzun elbise ve etekler üzerine giyiyoruz.Alexander Wang
Alexander Wang, bu sezon siyahtan vazgeçip, pastel tonlar ve metalik renkler ile en sevdiği renge ihanet ediyor. Onun koleksiyonlarında görmeye alışık olduğumuz dar kalıplara da veda edip, bu İlkbahar/Yaz sezonunu, bol kesim tulum ya da pantolon-tunikler içinde geçiriyoruz. Gündüz ve gece...Chloe Sevigny for Opening Ceremony
Bu sezon ayrıca V2K designers’ın favorisi Opening Ceremony, mağaza içindeki varlığını Chloe Sevigny for Opening Ceremony koleksiyonu ile pekiştiriyor. Chloe Sevigny’nin bizzat en yakın arkadaşlarının isimlerini verdiği çizgili, çiçekli, puantiyeli, pied de poule, şal ve leopar desenli elbiselerini, sezonun olmazsa olmazları ilan ediyoruz. Chloe Sevigny for Opening Ceremony koleksiyonu ilk kez ve sadece V2K designers mağazalarında!

Elizabeth and James
Ashley ve Mary-Kate Olsen’ın moda markaları Elizabeth and James, bu sezon bir yandan rahatlığımızdan ödün vermeden (yaz sıcaklarında asla aksini düşünemeyiz zaten), diğer yandan her türlü son dakika organizasyonuna hazırlıklı olmamazı sağlıyor. Elizabeth and James’in Fransız usülü bohem elbiseler, asimetrik kesimli şortlar, mini etekler ve kısa blazer ceketlerini de içine de atıp, tatil bavulumuzu öyle kapatıyoruz.


Raf Simons
V2K designers erkek koleksiyonunda, bu sezon moda dünyasındaki 15. yılını kutlayan Raf Simons’ın geçmişi özetlediği İlkbahar/Yaz 2011 koleksiyonu, bir kez daha ünlü tasarımcıya hayranlığımızın ardında yatan sebepleri sıralıyor.

Fifth Avenue Shoe Repair
Sadece V2K designers mağazalarında satılan İsveçli marka Fifth Avenue Shoe Repair ise, zıtlıkların uyumundan yola çıkan stil anlayışları ile, erkek modasına yeni ve çarpıcı yorumlar getiriyor.

Erdem ve Hussein Chalayan
Erdem’in çiçek bahçelerinden ilham alan romantik kreasyonları, Hussein Chalayan’ın bir film aracılığı tanıttığı İlkbahar/Yaz 2011 koleksiyonunda baş rol verdiği uçuşan elbisesi ve daha pek çok sürpriz, İlkbahar/Yaz 2011 sezonunda V2K designers mağazalarında sizi bekliyor!

www.v2kdesigners.com.tr


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER