› 
 › 
pudra.com 05.06.2009

Cici kızdan asil kadına Katie Holmes

Katie Holmes'un evrimi! Cici kızdan asil kadına doğru...

Bir zamanlar onu ‘Dawson’s Creek adlı gençlik dizisinde izlerdik. Kafası karışık Dawson’ın en yakın arkadaşı Joey Potter rolünde saf, temiz ve etkileyici bir güzelliği vardı Katie Holmes’ün. Rol aldığı birkaç önemsiz sayılabilecek filmin galasında bu güzelliğin belirgin bir tarzla bütünleştiğini görmemiştik ama hiç… Yıllar o zaman 90’lardı.

Cici kızdan asil kadına Katie Holmes

2000’lere geldiğimizde, 2005 yılının bahar aylarında dünya medyası bomba gibi bir haberle çalkalandı. Tom Cruise Oprah Winfrey’nin şovunda hoplayıp zıplıyor, Katie Holmes için olan aşkını haykırıyordu. Aşırılılığıyla biraz eğrelti gelen bu yeni aşk hakkında o gün bugündür görmediğimiz fotoğraf, okumadığımız haber kalmadı aslında. Katie’nin zayıflaması, ikilinin galalarda sergiledikleri aşk sarhoşu tavırlar, yapmacık gibi gelen öpüşmeler vs. vs. Aradan dört yıl geçti, hala beraber olmaları ne yalan söyleyelim bizi şaşırtıyor. Suri adında anne-baba kopyası tatlı bir kızları da var şimdi. Bugün gündemde olan, Katie Holmes’un evrim olarak nitelendirilebilecek değişimi. Nitekim cici kız imajından sıyrılıp geleceğin Jackie Onasis’i olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.Gecelerde ağırlıklı olarak Giorgio Armani’yi tercih eden Holmes Jason Wu, Escada ve Christian Lacroix gibi markaların cazibesini de kullanıyor. Ayakkabı olarak ayaklarında Roger Vivier’in babetleri veya topukluları, Rene Caovilla sandaletler, çanta olarak ise kolunda Chloé, Hermes gibi çantalar eksik olmuyor. Aksesuar ise en önemli silahı. Artık kimliğinin bir parçası. Büyük çerçeveli güneş gözlükleri ve gür saçlarına bağladığı renkli eşarplar asil Jackie O tarzının belirleyici unsurları. Kış boyunca boynuna doladığı poşular ve bereler herkes tarafından benimsendi. Uzun ince hırkalar, skinny ve yüksek belli kot pantolonlar, düz ama kalitesi belli olan, lüks kumaşlı tişörtler ise gündelik hayatında en rahat ettiği parçalar gibi görünüyor. Olabildiğine özensiz giyindiği zamanlarda bile ‘Katie Holmes’ tarzı diyebileceğimiz bir aurası var artık.

Ve kimseye aldırış etmiyor; akşamları yemeğe makyajsız çıkıyor, kızının eline mini Hermes poşeti tutturuyor, elinde kahve peşinde korumlarla dolaşıyor… ‘Star’ olmak böyle birşey olsa gerek!


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER