› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 09.05.2016

Stil Danışmanı Tülin Kermen canlı yayında Pudra Shop'ta!

Stil Danışmanı Tülin Kermen bugün Pudra Shop'ta canlı yayında. Kendi stilimizi yaratırken nelere dikkat edeceğimizi konuşacağız.

Stil ve Alışveriş Danışmanı Tülin Kermen, moda ve stil ile ilgili sorularınızı cevaplamak için bugün yani, 12 Mayıs 2016 Perşembe günü 12:00-13:00 saatleri arasında Pudra Shop'ta canlı yayın konuğumuz olacak. "Karakterimize en uygun stili nasıl buluruz?", "Stilimizi oluştururken nelere dikkat etmeliyiz?" ve "Stilimizle dış dünyaya nasıl bir mesaj veriyoruz?" gibi soruların cevaplarını öğrenmek ve merak ettiğiniz her türlü soruyu sormak için shop.pudra.com 'a tıklayıp ücretsiz üye olmanız yeterli.

Stil ve Alışveriş Danışmanı Tülin Kermen Perşembe Pudra Shop'ta

Sinema-Televizyon ve Sahne Makyajı üzerine eğitim alan Stil ve Alışveriş Danışmanı Tülin Kermen, birçok dergi ve gazetede stil ve moda yazıları yazıyor. Son yıllarda köşe yazarlığı ile birlikte stil ve imaj danışmanlığı da yapıyor. Tülin Kermen, doğru giyinmenin ve karakterimize uygun stili oluşturmanın önemini ve stilimizin hayatımızı ne kadar etkilediğini yazılarında ve stil danışmanlığı yaptığı alanlarda her fırsatta anlatıyor. 

Stilinizi bulmak ve kendi tarzınızı yaratırken nelere dikkat edeceğinizi mi öğrenmek istiyorsunuz? Kıyafet seçiminiz, saç modeliniz, kullandığınız gözlüğün rengi gibi detaylarla dış dünyaya nasıl bir mesaj veriyorsunuz? Dış görünüşünüzle kendinizi doğru ve etkili bir şekilde anlattığınıza inanıyor musunuz? Çevrenizdeki insanlar tarafından nasıl algılanmak istiyorsunuz? İşte bu canlı yayınımızda tüm bu soruların cevaplarını konuşacağız. 

Tülin Kermen'le yapacağımız canlı yayına katılıp merak ettiklerinizi sormak bugün saat 12.00'de Pudra Shop'a bekliyoruz.
shop.pudra.com


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER