› 
 › 
30.01.2023

Saf botanik sanatsal pastalarla bir araya gelirse...

Bir süredir Vakko L’Atelier dünyasında yer alan Vanilla Rococo, botanik serumlarıyla ünlü Lonjevite ile üç farklı, lezzet dolu aroma blend tasarladı.

Pastacılık dünyasının sihirli eli olarak anılan bir süredir Vakko L’Atelier dünyasında yer alan Vanilla Rococo, botanik serumlarıyla ünlü Lonjevite ile üç farklı, lezzet dolu aroma blend tasarladı.

Saf botaniğin gücü sanatsal pastalarla bir araya gelirse

Benzersiz lezzetleri ve hayalleri süsleyen pastaları ile Vanilla Rococo’nun Emaar Square’daki Pop-up store’u bugünlerde bu özel, rahatlatıcı ve en önemlisi lezzet dolu kokuları ile de anılıyor.
 
Saf botaniğin gücü sanatsal pastalarla bir araya gelirse

Mutluluk veren, zinde hissettiren kokular

Kişiye özel pastaları, cupcake'leri, gift box'ları ve patisserie ürünleri ile ünlü Vanilla Rococo, Lonjevite ile üç farklı aroma blend tasarladı. Tranquility Aroma Blend, mutluluk veren, iştah açan portakal ile sakinleştirici vetiveri, Radiance Aroma Blend, denge verici tarçın ve vanilyayı, zinde hissettiren paçuli ile birleştirdi. Sparkle Aroma Blend’de ise canlandıran limon, enerji veren ıtır ve vanilya ile birleşiyor.

Sanatsal pastalarıyla ünlü Vanilla Rococo’nun merkezi İstanbul’da Etiler’de bulunuyor. Bir süredir Emaar Square AVM’de açtığı Pop-up Store’da de Anadolu yakasına hizmet veren pasta butiği, dükkana adım atan herkesi sarıp sarmalayan Vanilla Rococo & Lonjevite kokularını müşterilerine de sunuyor.
 
Fiyat: 400 TL


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER