› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 23.09.2016

İlk deneysel çay laboratuvarı: Melez Tea Lab

Çay severler bu habere bayılacak! İstanbul'un ilk deneysel çay laboratuvarı Melez Tea Lab, çay koleksiyonları ve sıradışı tatları ile Reşitpaşa'da!

Günün keyfini çıkardığımız çay saatlerine biraz eğlence katmanın zamanı geldi. Tamamı el yapımı çaylarıyla kalbimizi çalan Melez Tea, Reşitpaşa Mahallesi’nde yeni ve özgün bir mağaza konseptini hayata geçiriyor. Beyaz’dan Oolong’a geniş bir yelpazeye sahip çay koleksiyonlarının yanı sıra, Melez Tea oluşturduğu yaratıcı atıştırmalık menüsü ile de bizi çok yönlü bir çay deneyimine davet ediyor.

İlk deneysel çay laboratuvarı: Melez Tea Lab
Çay severlerin çıkmak istemeyeceği Melez Tea Lab, özel harmanları, eğitici çay tadımları, matcha affogato ve chai baharatlı sıcak çikolata gibi yaratıcı ürün ve sunumlarıyla sizi mest edecek. Üstelik Melez Tea Lab’e girdiğinizde, karşınıza çayları koklayıp hissedebildiğiniz ve hepsi hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz bir köşe çıkıyor. Burada, her çayın kendisine ait bir hikayesi, bir karakteri ve bir fonksiyonu var. Hatta Spotify çalma listeleri dahi mevcut, Sleep çayı dinlendirici bir jazz listesi, Beauty çayı ise heyecan verici bir klasik müzik listesi ile karşınıza çıkıyor. 

İlgili yazımız: Çayınızı nasıl içersiniz? 

İlk deneysel çay laboratuvarı Melez Tea Lab açılıyor!


Melez Tea Lab’in kurucuları Liliana Aslanoba ve ortağı Emre Aslanoba “Aynı anda birçok duyguya hitap edebilen, hem çaya yeni başlayanların hem de çay gustolarının ilgisini çekecek, anı yaşamaya davetkar ve var olan farkındalığımızı artırmaya yönelmiş spiritüel bir mekan” olarak tanımlıyor burayı. Bir an önce gidip yeni çaylar ve tatlar denemek için sabırsızlanıyoruz!
İlk deneysel çay laboratuvarı Melez Tea Lab açılıyor!
İlk deneysel çay laboratuvarı: Melez Tea Lab


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER