› 
 › 
20.10.2020

Michelin yıldızlı şef Twins Kitchen ile Türkiye'de

Michelin yıldızlı şef Michael Riemenschneider, İstanbul Beykoz Acarkent'te açacağı yepyeni mutfak anlayışı "Twins Kitchen" ile lüksü ulaşılabilir kılıyor.

Almanya ve İngiltere’de açtığı restoranlarla dünyaca ünlenen ve Michelin yıldızı alan ünlü Şef Michael Riemenschneider, Covid sonrası Michelin yıldızlı şeflerin de yepyeni bir sürece girdiğini söylüyor ve İstanbul Acarkent'te Ekim sonu açacağı Twins Kitchen adlı yeni restoranında hedefinin herkese ulaşmak olduğunu belirtiyor.

Covid süreci öncesi Türk kökenli eşi sebebiyle İstanbul’a yerleşen dünyaca ünlü şef Michael Riemenschneider yeni dünya düzeninde gastronomi alanında da pek çok farklılığın oluştuğunu; dünyaca ünlü şeflerin pratik, doyurucu ve ulaşılabilir bir yemek düzenine geçtiklerini belirtiyor ve ekliyor:

Sef Michael Riemenschneider"Dünyadaki tüm ünlü şeflerin pratiği değişiyor. Yemeğin amacı sadece doymak değil, güzel bir sofra aynı zamanda sosyalleşme, paylaşma aracı. Biz de yaşanan yeni düzende lezzete ve ulaşılabilirliğe odaklanıyoruz. Yeni açacağım restorana Türkiye’de büyüttüğüm ikizlerimiz nedeniyle Twins Kitchen ismini verdim ve onların uğurlu geleceğine inanıyorum.

Bu restoranda benim imza yemeklerimi daha geniş kitlelere,daha ulaşılabilir bütçelerle sunacağız. Türk halkında yepyeni bir yemek harmonisi ve eşsiz bir sunum vadediyorum” diyor.

Twins Kitchen'da lezzetli, ulaşılabilir ve farklı bir mönü hazırlamayı arzu ettiğini ifade eden Şef Michael Riemenschneider, imza yemeği olan karnabahar spesyalini ise 10 kişilik özel şef masası deneyimi olarak sunacak ve bu deneyim, önceden rezervasyon ile mümkün olacak.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2