03.12.2021

2022'ye İKONİK bir merhaba: Designers Iconic Look Yeni Yıl Festivali

25-30 Aralık 2021 tarihleri arasında Designers Iconic Look ile Fişekhane'de tasarım, lezzet, sanat, müzik, alışveriş ve sohbet bir araya geliyor.

Yeni yıl ruhunun verdiği enerjiyle konuklarını ağırlamaya hazırlanan Designers Iconic Look Festivali, 25-30 Aralık 2021 tarihleri arasında İstanbul’un kültür-sanat, gastronomi ve yeni yaşam merkezi Fişekhane’de kapılarını açıyor. Festival, değerli tasarımcıların özel ürünlerini gün boyu sürecek müzik performansları, yaratıcı söyleşiler ve gurme lezzetlerle buluşturuyor. 6 gün sürecek festivalde, Sevil Dolmacı Art Gallery küratörlüğünde çağdaş sanat eserleri tüm alanlarda ve tarihi hamam binasında ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor.

Yeni yıl ruhunun verdiği enerjiyle konuklarını ağırlamaya hazırlanan Designers Iconic Look Festivali, 25-30 Aralık 2021 tarihleri arasında Fişekhane’de kapılarını açıyor. Designers Iconic ve Bluechip Creative Events iş birliğiyle gerçekleştirilecek festival, değerli tasarımcıların özel ürünlerini gün boyu sürecek müzik performansları, yaratıcı söyleşiler ve gurme lezzetlerle buluşturuyor. 6 gün sürecek festivalde, Sevil Dolmacı Art Gallery küratörlüğünde çağdaş sanat eserleri tüm alanlarda ve tarihi hamam binasında ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor. Misafirlerine unutulmaz bir yeni yıl deneyimi yaşatmayı hedefleyen festivalin kapıları her gün saat 12.00- 20.00 arası açık olacak.

Tasarım, sanat, lezzet ve alışveriş festivali

Çağdaş tasarımcıların özgün tasarımlarını misafirleriyle buluşturmakla kalmayan Designers Iconic Look, aynı zamanda rafine tasarımları geleceğe taşımayı kendine misyon ediniyor.

Sevil Dolmacı küratörlüğünde çağdaş sanatçıların eserleri bir araya getiriliyor. Bir diğer yandan lezzetli atıştırmalıklar, müzik ve eğlencenin yer alacağı festival, katılımcılara zevkle vakit geçirecekleri dopdolu bir program sunuyor.

Gün boyu sürecek DJ müziklerinin yanı sıra, Göçmens, Quartist ve Cuban Trio grupları her gün belirli saatlerde dünya müzikleri repertuarıyla galeri alanındaki sahnede, eğlenceli müzikleriyle festivale renk katıyor.

Ayrıca festival, her gün kortej, bando, tahta bacak, canlı heykel, pandomim gibi farklı aktivitelerin yer alacağı sokak etkinlikleriyle 7’den 70’e yeni yıl coşkusunu yaşatmayı hedefliyor.

Her gün saat 17.00-18.00 aralığında ise farklı konu başlıklarında konusunda uzman isimlerle 30 dakikalık söyleşilerle moda, müzik, sanat ve sağlıklı yaşam konuşulacak. Festival, 30 Aralık akşamı saat 20.00’de gerçekleştirilecek CIRCUS konseriyle sona erecek.

Söyleşi Programı
  • 25 Aralık Cmt 17.00-17.30 Arbil Çelen ile ‘’Çok Çok Uzun Zaman Önce’’ - MASAL
  • 26 Aralık Paz 17.00-17.30 Lüset Kohen Fins ile ‘’Kendimizi Anlattığımız Hikayeler’’
  • 27 Aralık Pzt 17.00-17.30 Evren Türeci ile ‘’Astromüzik’’,
  • 28 Aralık Sal 17.00-17.30 Şef Sinem Çapraz ile ‘Sıfır Atık ile Bir Yeni Yıl Menüsü”’
  • 29 Aralık Çar 17.00-17.30 Sare Aldemir ile ‘’ 2022’de Astrolojide Bizi Neler Bekliyor?”
  • 30 Aralık Per 15.00-15.30 Arbil Çelen ile ‘’Çok Çok Uzun Zaman Önce” - MASAL’’
  • 30 Aralık Per 17.00-17.30 Yeşim Kaya ve Asena Akan ile ” Hayatının Şefi ol, Hayatını Akord Et"

Biletler nerede: Etkinliğin biletleri Biletino üzerinden satışa sunuluyor.
Nasıl gidebilirsiniz: 
  • Yenikapı sahilinden Bakırköy istikametine doğru Kennedy Caddesi sahil yolu üzerinden Fişekhane’ye ulaşılabiliyor. E5 hattından, Bakırköy sahilyolu istikametine dönüp, Yenikapı yönüne ilerlerken, Kennedy Caddesi üzerinden ulaşım sağlanabiliyor.
  • Ayrıca, Marmaray ile gitmek isteyen ziyaretçiler, Zeytinburnu / Fişekhane istasyonunda inerek Fişekhane’ye gidebilir.

Designers Iconic Look hakkında
Çağdaş ve değerli Türk tasarımcılarının, Tasarım Tomtom Sokakta’nın yaratıcılarından Serra Arıkök ve organizatör Aslı Varlıer Pelit’ in önderliğinde bir araya getirildiği, müzik, eğlence ve sanatın bir arada bulunduğu bir oluşum. Festivalde, ikonik tasarımcıların sadece özgün tasarımlarına yer verilen designersiconic.com seçkileri de alışverişseverlerle buluşuyor.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2