› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 14.03.2013

"Aşk Kırmızı" filmine kıpkırmızı bir gala yapıldı

Nurgül Yeşilçay, Tayanç Ayaydın ve Ezgi Asaroğlu’nun başroller, paylaştığı "Aşk Kırmızı" filminin galasına sanat ve medya dünyasından ünlüler katıldı. Gala kıyafetlerinde hakim renk kırmızı oldu.

Osman Sınav’ın, başrollerini Nurgül Yeşilçay, Tayanç Ayaydın ve Ezgi Asaroğlu’nun paylaştığı yeni filmi “Aşk Kırmızı”nın ekip galası 13 Mart Çarşamba akşamı MSGSÜ Prof. Sami Şekeroğlu Sinema-TV Merkezi’nde gerçekleşti.

Filmin galasında Fikri Sağlar, Tuğçe Kazaz, Billur Kalkavan, Janset, Aslı Tandoğan, Yosi Mizrahi, Nuri Alço gibi sanat ve medya dünyasından yakın arkadaşları da ekibi yalnız bırakmazken, tüm konuklar kırmızı kıyafet ve aksesuarlarıyla dikkat çekti.

15 Mart 2013 Cuma günü gösterime girecek olan “Aşk Kırmızı”, Kültür Bakanlığı Sinema Eserlerine İlişkin Sınıflandırma ve Değerlendirme Kurulu tarafınca, 13 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygun bulundu.

“Aşk Kırmızı”; aslında herkesin masum olduğu bir aşk hikayesiyle, aşk ve sadakat kavramlarına farklı bir bakış açısı sunuyor. Senaryosu ve yönetmenliği Osman Sınav’a ait “Aşk Kırmızı”; ilk aşkına olan tutkusu ile çok sevdiği karısına olan aşkı arasında kalan bir adamın çaresizliğini beyazperdeye taşıyor. Film, herkesin masum olduğu bir aşk hikayesiyle izleyicilerini, yüzleşilmesi ve cevaplanması zor sorularla baş başa bırakıyor.

Yıllar önce ilk aşkı Nazlıgül’ü kaybettiğinde çok acı çeken, yaralarını çok sevdiği Zeynep’le saran Ferhat (Tayanç Ayaydın), yarım kalan aşkını kalbine gömen, Ferhat’tan sonra seviştiği hiçbir erkeğin gözlerine bakmayan Nazlıgül (Nurgül Yeşilçay) ve kocasına deliler gibi aşık, bir gece bile ondan ayrı uyumaya dayanamayan Zeynep (Ezgi Asaroğlu); şimdi, hiç akıllarına gelmeyen sorulara cevap arıyorlar…

Başrollerini Nurgül Yeşilçay, Tayanç Ayaydın ve Ezgi Asaroğlu’nun paylaştığı sarsıcı ve tutku dolu aşk filmi “Aşk Kırmızı”; Nazlıgül, Zeynep ve Ferhat’ın, iç içe geçen aşk hikayesini, aşk ve sadakat kavramlarını baştan sorgulatan bir yaklaşımla anlatıyor. “Aşk Kırmızı”da aynı zamanda; Teoman Kumbaracıbaşı, Sait Genay, Şebnem Dilligil, Renan Karagözoğlu, Güneş Çağlar, Serdar Yeğin, Sertaç Boztepe, Ceren Mertadam, Irmak İpek Altın, Özlem Hasgül, Tuğçe Karabacak ve Murat Bezek rol alırken, usta oyuncular Ayda Aksel ve Burak Sergen de konuk oyuncu olarak yer alıyor.

“Aşk Kırmızı”nın müzikleri ise Mehmet Erdem ve Alper Atakan tarafından hazırlandı.

Aşk Kırmızı'nın fragmanını izlemek için tıklayın.

Aşk Kırmızı'nın galasından fotoğrafları görmek için tıklayın.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2