16.05.2018

Netflix'teki en iyi İngiliz Kraliyet dizileri

Prens Harry ve Meghan Markle'ın 19 Mayıs’ta düğünü gerçekleşti. Biz de sizin için Netflix’te Kraliyet'e dair izleyebileceğiniz yapımları derledik!

Britanya tahtının altıncı sıradan varisi Henry Mountbatten-Windsor ya da bildiğimiz adıyla Prens Harry ve Meghan Markle’ın 19 Mayıs’taki düğünü için tüm dünya nefesini tuttu.

Netflix'teki en iyi İngiliz Kraliyet dizileri

Siz de yılın düğünü bu kadar gündemdeyken dizi ve belgesellerle İngiliz kraliyet dünyasını keşfe çıkabilirsiniz. 

Gerçekle kurmaca arasında duran İngiliz dizileri

The Crown
The Crown

Prens Harry’nin babaannesi Kraliçe II. Elizabeth’in hayatını anlatan yapım son yılların çok konuşulan dizilerinden. 3. sezonunu heyecanla beklediğimiz dizide özellikle kostümler göz kamaştırıyor!

The Windsors
The Windors

“Biraz da gülelim” diyenler için İngiliz Kraliyet ailesinin insanların gözü önünde yaşadığı güçlükler ve sıkıntılar komedi dizisi olarak karşımızda.

Ufak bir not: Kraliyet düğünü 19 Mayıs 2018 Cumartesi günü, Windsorlardan adını alan Windsor Sarayı'nda gerçekleşti. 100 yıldan bu yana Britanya Kraliyet ailesini temsil eden Windsorlar kimdir derseniz, işin komik tarafından bakabilirsiniz. 

Taht mücadelesini ele alan yapımlar

The Royal House of Windsor
The Royal House of Windsor

Yeni gün ışığına çıkan bilgilere dayanan belgesel dizisi, Britanya Kraliyet ailesinin 100 yılda verdiği mücadeleleri mercek altına alıyor.

Kraliyet
Kraliyet

Belgeselde, işin iç yüzünü bilenlerle yapılan söyleşiler ile Britanya Kraliyeti ve Kraliyet'in İngilizlerin yaşamındaki rolü inceleniyor.

Gönüllerin Prensesi Diana: "Diana'nın Kayıp Sırları"
Belgesel: Prenses Diana'nın Kayıp Sırları

Arşiv görüntüleri ve kişisel kayıtları içeren bu belgesel, sevilen prenses Diana'nın hayatına samimi bir bakış.

The Story of Diana 
The Story of Diana
Erkek kardeşi ve onu tanıyanlar, Prens Harry’nin 1997 yılında trafik kazasında yaşamını yitiren annesi Prenses Diana’yı anlatıyor.

Gelini bizzat görmek isteyenler için: Suits
 
Suits dizisi
Başarılı bir avukat ile diploması olmayan ama zehir gibi bir gencin ele ele vermesini anlatan dizide Meghan Markle, Rachel Zone karakterine hayat veriyor.

İlgili haberlerimiz:

Prens Harry ve Meghan Markle evlendi!
Prens Harry ile Meghan Markle bugün evlendi. Tüm dünyanın izlediği Kraliyet düğünü için İngilizler de Windsor Şatosu önünde nöbet tuttu.

Prens Harry ile evlenen Meghan Markle'ın gelinliği
Meghan Markle ile Prens Harry, görkemli bir Kraliyet düğünü ile dünyaevine girdi. İşte Meghan Markle'nin çok konuşulan gelinliği hakkında detaylar...

Dizilerle moda tarihine yolculuk
Sadece hikayeleri ve oyuncularıyla değil, farklı dönemlerin modasını yansıtan kıyafetleriyle de göz dolduran dizileri mercek altına aldık.

​En güzel kraliyet gelinlikleri
Grace Kelly, Prenses Diane, Kate Middleton... Bugüne kadar gelmiş geçmiş prensesler arasında en çok konuşulan ve en beğenilenler onlar.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER