12.07.2021

Netflix, Tatlı Diş'in (Sweet Tooth) ikinci sezonunu duyurdu

Jeff Lemire'ın çizgi romanından uyarlanan ve kıyamet sonrasında geçen masal Sweet Tooth'un (Tatlı Diş) ikinci sezonu yolda!

​Jeff Lemire'ın DC çizgi roman serisinden uyarlanan ve yürütücü yapımcılığını Jim Mickle, Beth Schwartz, Robert Downey, Jr., Susan Downey, Amanda Burrell ve Linda Moran'ın üstlendiği kıyamet sonrasında geçen masal Sweet Tooth'un ikinci sezonu yolda! 
 
Netflix dizisi Sweet Tooth ikinci sezonuyla maceralarına kaldığı yerden devam edecek. Dizinin ikinci sezonu, birer saatlik sekiz bölümden oluşacak. Sweet Tooth’un ilk sezonu, 4 Haziran 2021’de Netflix’te yayınlanmış ve ilk dört haftasında 60 milyon hanede izlenmişti. 
 
SWEET TOOTH


Team Downey’in Warner Bros. Television ile birlikte hazırladığı Sweet Tooth, Jeff Lemire'ın DC çizgi roman serisinden diziye uyarlandı.

Oyuncu kadrosunda Christian Convery (Gus), Nonso Anozie (Tommy Jepperd), Adeel Akhtar (Dr. Aditya Singh), Aliza Vellani (Rani Singh), Stefania LaVie Owen (Bear), Dania Ramirez (Aimee Eden), Neil Sandilands (General Abbot), Will Forte (Father) ve James Brolin (Anlatıcı) yer aldığı dizi, 16 yaş üzerindeki izleyiciler için uygun.
 
SWEET TOOTH

Jim Mickle, ikinci sezonda yürütücü yapımcı, senarist, yönetmen ve dizi sorumlusu olarak geri dönüyor. Mickle, dizinin ikinci sezon onayı almasıyla ilgili şunları söyledi: “Dünyanın dört bir yanındaki insanların geyik çocuğumuza nasıl aşık olduğunu deneyimlemek heyecan verici ve oldukça iç açıcıydı. Netflix ile işbirliğimizi sürdürmek ve Gus ile arkadaşlarını olağanüstü yolculuklarını devam ettirmek için daha heyecanlı olamazdık.”

Mickle ile beraber Team Downey’den Susan Downey, Robert Downey Jr., ve Amanda Burrell ve Linda Moran yürütücü yapımcı olarak ikinci sezona devam ediyor. Team Downey’den Evan Moore ise yapımcı olarak yeni sezona geri dönüyor. Oanh Ly (Chilling Adventures of Sabrina) ise ikinci sezonda yürütücü yapımcı olarak yer alacak.

Sweet Tooth'un ana hikayesi:

On yıl önce yaşanan "Büyük Çöküş" dünyanın altını üstüne getirerek gizemli bir şekilde "melezlerin" ortaya çıkmasına yol açar. Bebekler yarı insan, yarı hayvan olarak doğmaya başlar. Melezlerin virüsün sonucu mu yoksa sebebi mi olduğundan emin olamayan birçok insan korkuya kapılarak onları avlar.

Gözlerden uzaktaki orman evinde güvenli bir şekilde on yıl yaşayan Gus (Christian Convery) adlı melez bir geyik-çocuk, beklenmedik şekilde Jepperd (Nonso Anozie) adlı yalnız bir gezginle arkadaşlık kurar. Bu ikili, Amerika'dan geriye kalan topraklarda olağanüstü bir maceraya çıkarak Gus'ın kökeni, Jepperd'ın geçmişi ve yuva denen şeyin gerçek anlamı hakkındaki sorulara yanıt arar. Ama onların hikâyesi beklenmedik müttefiklerle ve düşmanlarla doludur. Gus kısa süre içinde ormanın dışındaki yemyeşil ve tehlikeli dünyanın hayal dahi edemeyeceği kadar karmaşık olduğunu öğrenir.

Jeff Lemire'ın DC çizgi roman serisinden uyarlanan SWEET TOOTH'un yürütücü yapımcılığını Jim Mickle, Beth Schwartz, Robert Downey, Jr., Susan Downey, Amanda Burrell ve Linda Moran üstleniyor.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2