› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 13.05.2014

İlham verici gelin makyajları

Gelin makyajı, gelinlikten sonraki en önemli unsur belki de... Saçınızda abartıya kaçabilirsiniz ama makyajda çok dengeli olmalısınız. İlham verici gelin makyajlarını sizin için derledik.

Gelin makyajı ne yazık ki hata affetmez. O yüzden dozunda renkler kullanmalı, profesyonel destek almalısınız. Aşırı makyaj gelinin masumiyetine gölge düşürebilirken, yetersiz makyajda özensiz ve soluk görünebilir.

İşi uzmanına bırakmak en iyisi olabilir. Ama unutmayın, kendinizi rahat hissettiğiniz makyaj en doğru makyajdır. Ne isteyip ne istemediğinizi mutlaka net olarak belirtmelisiniz.Eğer makyajınızı kendiniz yapacaksanız, birkaç ay öncesinde gelinlik modelleri ve genel evlilik hazırlıkları ile ilgili dergi karıştırırken mankenlerin makyajlarına da dikkat edin. Beğendiğiniz bir tarz olursa resmi saklayın ve örnek olarak kullanın. En azından ne istediğinizi net biçimde ifade etmiş olursunuz.

Kalıcı, su bazlı ve suya dayanıklı ürünler kullanmaya gayret gösterin. Düğün maceranız sabahın erken saatlerinde başlayıp gece geç saatlere kadar devam edecek. Bu yüzden makyajınızı tazelemek için en yakın arkadaşınıza ya da annenize ruj ve pudranızı verin, ihtiyacınız olabilir.
İlham verici gelin makyajlarını deneyip, kendinizi prenses gibi hissetmeye ne dersiniz?
POPÜLER GALERİLER
raisa and vanessa nike air force 03
derin mermerci network
alexander wang adidas originals 10
gece bakimi
fezi altun max factor makyaj tuyolari
kis bahcesi dekorasyon onerileri5
organik kozmetik krem guzellik dogal bakim cilt sac goz
pandora reflections mood jewellery 12