› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 19.09.2013

Koyu renk ruj ne zaman sürülür?

Koyu renk rujları sürmenin de kuralı mı olurmuş demeyin; bal gibi de var! Koyu renk ruj ne zama sürülür, ne zaman sürülmez? Cevaplar Pudra.com'da!

Koyu renk rujların, içinde bulunduğumuz ruh halini kolayca değiştirebileceği konusunda tüm kadınlar hemfikiriz, değil mi? Bunun sebebini birkaç maddede sıralayabiliriz. Bir kere kolye, çanta, küpe gibi birçok aksesuardan daha kolay elde edilebilir, güven verir ve sınırsız renk seçeneğiyle keşfedilmeyi bekleyen engin bir deniz gibidir.

Koyu renk ruj ne zaman sürülür?

Ancak koyu renk ruj sürmek her zaman doğru olmayabilir. Siz de ne zaman koyu renk ruj sürmeniz gerektiği konusunda kararsız kalıyorsanız, bu sorunun cevabını az sonra Pudra.com'da bulacaksınız.

Koyu renk ruj sürmenin en uygun olacağı zamanlar:

Arkadaşlarınızla buluşmaya giderken:
Yeni bir ruj aldığınızda onu önce arkadaşlarınızla buluşmaya giderken sürün ve arkadaşlarınızdan nasıl durduğuna dair yorum isteyin. Kötü bile dursa arkadaşlarınızın yanında kendinizi kötü hissetmezsiniz.

Okulda veya işte sunum yaparken:
Kim ne derse desin, koyu renk rujların kişinin öz güvenini yükselttiği bir gerçek... Topluluk önünde konuşacağınız zamanlardaki gibi ekstra öz güvene ihtiyaç duyduğunuz durumlarda, koyu renk ruj sürmenizi tavsiye ederiz.

Ailenizi ziyarete gittiğinizde: Büyüyüp anne ve babanızdan ayrıldığınızda, eski evinize yapacağınız her ziyaret onlar için oldukça önemli ve anlamlı olacaktır. Çünkü ne olursa olsun onlar kızlarını her zaman mutlu ve iyi görmek isteyeceklerdir. Etkileyici, koyu renk bir rujun yardımıyla onlara her daim daha hoş ve bakımlı görünebilirsiniz.

Düğününüzde: Kırmızı ruj sürmüş bir gelinden daha retro, daha klasik ve daha şık bir şey düşünemiyoruz. Göz makyajını fazla abartmadığınız takdirde, kırmızı ruj sayesinde düğün gününüzde bambaşka bir havaya bürünebilirsiniz.

Gözlük takarken: Gözlük, göz makyajınızın ortaya çıkmasına engel olabilir; bu yüzden gözlük taktığınızda en iyi seçenek ruj sürmektir.Koyu renk rujdan uzak durmanız gereken durumlar:

Koyu tonlarda göz makyajı yaptığınızda: Dumanlı göz makyajını çok seviyoruz. Ancak koyu renk ruj sürecekseniz önerimiz daha hafif bir göz makyajı yapmanızdan yana olacak. Çünkü makyajınızın dengeli olması sizi daha alımlı gösterecek.

Alışverişte: Ayakkabı alışverişi yapacaksanız lafımız yok; ama eğer giyim alışverişi yaparken böyle bir hataya düşerseniz üstünüzü değiştirirken zorlanmanız kaçınılmaz olur! Rujunuzu kıyafetlere bulaştırmamak için gösterdiğiniz çaba alışveriş keyfinizi işkenceye dönüştürebilir.

Erkek arkadaşınızın ailesiyle tanışırken: İlk buluşmalara daima kontrollü gitmekte fayda var. Bir erkekle ilk kez buluşurken olduğu gibi, ailesiyle tanışacağınız zaman da koyu renk ruj sürmemeniz yararınıza olacaktır. Uyaralım; hele işin içinde bir de yemek varsa dişinize veya çenenize bulaşabilecek ruja hazır olmalısınız. Böyle bir risk almak istemezseniz, aileyle kaynaşana kadar daha doğal tonlar kullanmanızı öneririz.

Cenazede:
Yıllardır her gün kırmızı ruj sürerek dışarı çıkıyor bile olsanız, böylesi bir günde saygıdan dolayı koyu renk ruj sürmeyin!


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER