› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 29.07.2015

Makyajda yeni trend: Palyaço Kontürü

Bella DeLune isimli bir Youtube kullanıcısı "palyaço kontürü" ile yüz kontürlemeye bambaşka bir boyut getirdi. Bu yeni makyaj trendinin detayları Pudra.com'da.

Yüz hatlarını belirginleştirmek için allıkla ya da aydınlatıcılarla kontür yapmak artık herkesin bildiği bir makyaj yöntemi. Son zamanlarda yüz kontürlemeye farklı bir boyut geldi. Bella DeLune isimli bir Youtube kullanıcısı kendisine yapılan "Palyaço gibi makyaj yapıyorsun" yorumları üzerine gerçekten de palyaço gibi bir makyaj yaparak bunu kusursuz bir yüz kontürleme yöntemine yani palyaço kontürüne çevirdi.

Makyajda yeni trend: Palyaço Kontürü

Bella DeLune'in palyaço kontürü uygulamasını izlemek için videoya tıklayın.Bella'dan sonra Instagram'da birçok kadın bu yöntemi deneyerek #clowncontouring hashtag'iyle fotoğraflarını paylaşmaya başladı. Başarılı bir aydınlatma ve gölgelendirme biçimi olan palyaço kontürü yeni bir makyaj tekniğinin oluşmasına yol açtı. Siz makyaj konusunda bu kadar usta olduğunuzu düşünmüyorsanız allıkla nasıl yüz kontürü yapılabileceğinize bakabilirsiniz.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER