› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 22.08.2012

Nars 2012 Sonbahar Koleksiyonu

NARS’ın Kurucusu ve Kreatif Direktörü François Nars tarafından tasarlanan Sonbahar 2012 Koleksiyonu, koyu, modern gölgeler ve gökyüzüne ait ışıltılardan oluşuyor.

Sonbahar 2012 daha koyu ve nefes kesici: Buzlu parıltılar ile birlikte geliştirilen modern renkler, çarpıcı ve ruhani bir etki oluşturuyor. Gözler, lavanta ve ametist ışıltılı dumanlı mücevher tonları ile belirginleşiyor... Cilt gümüş bir fısıltı ile neredeyse çıplak pembe tonunda hafifçe parlıyor. Dudaklar, çarpıcı metalik tonları ya da yumuşak ve sıcak konyak tonları ile çok güçlü. Gri tırnaklar ile tamamlanan sofistike görünüm, her zaman olduğu gibi heyecanlı, çağrışımlarla dolu ve her zamanki gibi kesinlikle NARS..

Nars 2012 Sonbahar Koleksiyonu
Nars 2012 Sonbahar

Nars yeni kampanyası için 90’ların ikonik süpermodeli Kristen McMenamy’i fotoğraflamayı seçti. Bunun sebebi, geçmişte ve ilk kitabı olan “X-Ray”’de de Kristen ile çalışan Nars’ın, onun güzel ve çoğu kez bu dünyaya ait olmayan görünümünün tamamen yeni koleksiyonunu özetlediğini hissetmiş olması...
Kristen McMenamy'nin makyajı
Kampanya imajındaki görünümü yakalamak için, Kristen’in cildi Siberia Sheer Matte Foundation ile mükemmelleştirildi ve Snow Loose Powder ile kusursuz bir renk yaratıldı.

Sonrasında The Undress Me Multiple elmacık kemiklerinin çukur bölümlerine uygulandı ve parmak uçları yardımıyla şakaklara doğru dağıtıldı.

Kristen’in alt ve üst kirpikleri kalın bir şekilde Black Moon Eyeliner Pencil ile belirginleştirildi. Daha sonra, tüm göz kapağı kirpik çizgisinden kaş hizasına ve şakaklara doğru yarım ay şeklinde renklendirildi ve hafif bir baz oluşturması için parmak uçları yardımıyla renk dağıtıldı. Daha sonra, High Society Trio Eyeshadow’un parıltılı ametist tonu göz kapağına uygulandı ve renk kaş kemiğine ve kaşın dış kısmına doğru dağıtıldı. Bu tonun köşesi High Society Trio Eyeshadow’un lavanta tonu ile karıştılrıldı. Daha sonra, Vent Glacé Duo Eyeshadow her iki tonu karıştırılarak kirpik altlarına uygulandı. Gözler Via Veneto Larger Than Life® Long-Wear Eyeliner ile belirginleştirildi ve iki kat Larger Than Life Volumizing Mascara uygulandı.

Kristen’in dudakları belirginleştirildi ve yumuşak bir etki için Papua Lip Liner Pencil ile dolgunlaştırıldı ve üzerine Belize Lip Gloss uygulandı. Görünüm, Storm Bird Nail Polish ile tamamlandı.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER