› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 09.09.2013

Venedik Film Festivali'nden ilham veren saç ve makyajlar

Sonbahar saç ve makyajları için 70. Venedik Film Festivali'nde karşımıza çıkan ünlülerden ilham almaya ne dersiniz?

Getty Images Turkey

Kırmızı halı geçişlerini ve film gösterimlerini dikkatle takip ettiğimiz 70. Venedik Film Festivali'ni geride bıraktık. Hemen söyleyelim; festivalin kapanış gecesinde düzenlenen ödül töreninde, İtalyan yönetmen Gianfranco Rosi'nin ‘Sacro GRA’ adlı belgesel filmi en iyi film dalında verilen Altın Aslan Ödülü’ne layık görüldü.

Kırmızı halıda giydiği göğüs dekolteli siyah elbisesiyle bu yılki Venedik Film Festivali'ne damga vuran isim Scarlett Johansson oldu. Ancak saç ve makyaj işin içine girince birçok iddialı isim vardı.

70. Venedik Film Festivali'nden ünlülerin ilham veren saç ve makyajlarını görmek için tıklayın.Hacimli, şampuan reklamından fırlamış gibi duran hafif dalgalı saçlar bu yılki festivalin gözdesiydi. Ünlü isimlerin çoğu ağır topuzlardansa hacimli dalgalarını omuzlarının tek taraflarında toplamayı tercih etti.Şimdi de gelelim makyajlara...
Festivaldeki göz makyajları fazla abartılı değildi. Genelde herkes daha doğal bir güzellik yakalamayı tercih etmişti. Koyu renklerdeki dudaklar ise sonbaharın en güzel habercilerinden biriydi.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2