› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 11.09.2009

2010'un en yeni parfümleri!

Sonbahara girerken yeni bir parfümle yenilenmeye ne dersiniz? En son çıkan parfümler pudra.com'da...

En güzel, en çarpıcı ve akılda kalıcı, en farklı parfüm arayışı hiç bitmeyenlerdenseniz en yeni parfümlerden birini deneyebilirsiniz. Parfümleri ve reklam fotoğraflarını görmek için tıklayın...


BLV Bulgari Eau de Parfum
Bulgari’nin yeni parfümü Blv Eau de Parfum II, orjinal BLV parfümün modern ve hafif versiyonu gibi günüyor. Parfümün yüzü Laetitia Casta.
Parfüm, çiçek ve baharat kokularının bir karışımı ve ‘mavi renginin modern bir yansıması’ olarak tanımlanıyor. Menekşe, yıldız anason, meyankökü, mandalina, zambak, paçuli, amber çiçeği ve musk notalarından oluşuyor.
Bulgari parfümlerini beğenenlerin yeni gözdesi olacak bu parfüm 30, 50 ve 75 ml boyutlarında satılıyor.LOOK Vera Wang
LOOK Vera Wang’in son kokusu. İçeriğinden anlaşıldığı kadarıyla Vera Wang’in neşeli ve romantik kokusu Princess parfümünün ablası gibi yani daha olgun ve iddalı.
Look, Vera Wang’in hazır giyim koleksiyonlarında yarattığı kavramlara daha yakın görünüyor. Parfüm, cesur, baştan çıkarıcı ve büyüleyici, lüks ve modern olarak tanımlanıyor.

Look, taze ve hafif narenciye ve yaprak kokularıyla açılıyor. Ardından, tatlı ve çok hafif elma kokusuyla devam ediyor. Diğer notalar: mandalina, lychee, zambak, frezya, yasemin, meşe yosunu, vanilya, musk ve paçuli. Koku, giderek hafif çiçek kokularıyla temiz ve yumuşak bir hal alıyor. Arada bir hissedilen odunsu ve misk kokularıyla zenginleşiyor. Parfümden geriye kalan son koku ise çok hafif bir pudra kokusu…

Parfüm meyvemsi, taze ve çiçeksi bir karışım. Hepimizin yıllardır devam eden ‘farklı bir parfüm’ arayışına son verecek bir parfüm olmasa da kışa uygun herkesin sevebileceği bir koku. Özellikle hediye olarak çok uygun olabilir. 30, 50 ve 100 ml boyutlarında satışa sunulan Look’un vücut losyonu ve duş jeli var…
Boss Orange, Hugo Boss
Yaz başından beri Sienna Miller’ın reklam yüzü olduğu yeni parfümü Boss Orange by Hugo Boss reklamlarını görüyoruz. Boss Orange ile Sienna Miller gibi özgür, modern, neşeli, ilginç, karizmatik ve spontan kadını simgeliyor.
Boss orange’ın en tepe notalarında elma, beyaz çiçekler ve portakal çiçeği kokuları bulunuyor. Parfüm ilk anda enerjik, feminen ve çarpıcı bir etki bırakıyor. Ardından gelen sandal ağacı, zeytin ağacı ve tatlı vanilya kokuları ise parfüme tutkulu ve sıcak bir karakter katıyor.

Sienna Miller gibi hem enerjik hem de sofistike kadınlara, çiçek ve baharat kokusu karışımları sevenlere uygun olabilir.
Boss Orange 30, 50 ve 75ml ve EDT olarak satılıyor. Aynı zamanda parfümlü vücut bakım serisinde sprey deodorantı, banyo ve vücut losyonu da var.


Pretty Elizabeth Arden
Elizabeth Arden’in yeni parfümü Pretty karşı konulmaz, etkileyici ve kadınsı bir koku. Pretty, çocukken kokladığımız, annelerimizin çiçeksi parfümlerini hatırlatıyor.

Pretty olağanüstü cazibenin çiçeksi bir yansıması. Çiçeksi kalp notaları meyvemsi karışımlar ile bezenmiş, sakin, ağaçsı dip nota ile tamamlanmış. Tepe notalarında İtalyan mandalinası, portakal çiçekleri ve şeftali nektarı; kalp notalarında petalya, yasemin, pembe nergis ve beyaz şakayı; dip notalarında ise köpüksü misk, jacaranda ağacı, kremsi amber kokuları var.

Elizabeth Arden’in artik klasik olmuş diğer kokuları gibi Pretty de uzun yıllar severek kullanılacak bir parfüm.Play Givenchy (Erkek Kokusu)
Givenchy’nin yeni erkek parfümünün yüzü Justin Timeberlake.
Zamanımızın ikonu haline gelen müzik çalarlar ve aksesuar olan teknolojik aletlerden ilham alınarak tasarlanan Play'in şişesi MP3 çalara benziyor.

Givenchy’nin yeni parfümü Play, kahve çiçeği, paçuli, pembe biber ve bergamut notaları içeriyor. 100 ml boyutundaki şişelerde satılıyor. Eşinize, sevgilinize yeni bir parfüm hediye etmek istiyorsanız mutlaka test edin…
Parfümleri ve reklam fotoğraflarını görmek için tıklayın...
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2