› 
 › 
17.02.2020

Chanel No5 parfümünün yeni yüzü: Marion Cotillard

Chanel, ikonik kokusu için çalışacağı ismi açıkladı. Doğal güzelliğin kusursuz aktarımı Fransız aktris Marion Cotillard, Chanel No5 parfümün yeni yüzü.

CHANEL, ikonik No5 kokusu için yeni reklam kampanyasında Marion Cotillard'ın olacağını duyurdu. Hollywood'daki en saygın Fransız aktrislerden olan Cotillard, 2020 boyunca Chanel No5'in yüzü olacak.

Édith Piaf'ı canlandırdığı 2007 yapımı Kaldırım Serçesi (La Vie En Rose) filmindeki performansı ile tüm dünyanın dikkatini üzerine çekmeyi başaran Cotillard, kariyerinin başlangıcından bu yana CHANEL House'a sadık kalmış bir oyuncu.

Jacques Audiard, James Gray, Christopher Nolan, Ridley Scott, Steven Soderbergh ve Leos Carax gibi pek çok önemli yönetmenle çalışan Cotillard Fransız doğal güzelliğinin mükemmel bir karşılığı. Şıklığını Chanel'in ikonik No 5 kokusu ile tamamlayan ve adı konulamayan çekiciliği Frasızların “je ne sais quoi” sözü ile tanımlanan Cotillard ile tüm 1909'dan bu yana en ikonik markalardan biri olan Chanel, 2020 yılındaki No5 kampanyasında birlikte çalışacak.

Je ne sais quoi: Bir kişiyi özel/çekici yapan, benzerlerinden ayıran, anlatması zor nitelik.
EN ÇOK OKUNANLAR
avon anew hydro advance nemlendirici krem kadin bakim guzellik
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2