› 
 › 
15.11.2019

Initio'dan etkileyici yeni parfüm: Atomic Rose

Initio Parfums Prives'ın kadın ve erkekler için sunduğu oryantal çiçeksi yeni kokusu Atomic Rose, Kasım ayı ile birlikte Türkiye'de.

Initio Parfums Prives, kadın ve erkekler için hem oryantal hem de çiçeksi kokusu Atomic Rose'u 2019 itibariye piyasaya sundu ve Atomic Rose, 2019 Kasım ayı itibariyle Türkiye'ye geldi. Özellikle niş parfüm severlerin uğrak adresi olan La Deesse'de ve Zorlu, İstinye Park, Panora, Nişantaşı, Suadiye Antalya Rixos, Armada ve Hilltown Beymenlerde satışa sunuldu.

Cesur ve görkemli formülleriyle dikkat çeken Initio’nun yeni kokusu ‘Atomic Rose’ saf enerjinin canlılığını tatlı bir sarhoşluğa dönüştürüyor. Üst notalarda bergamot, pembe biber ve hedion (yasemin ve narenciye karışımı); orta notalarda bulgar gülü, Türk gülü ve Mısır yasemini; temel notalarda madagaskar vanilya ve amber yer alan Atomic Rose, gül esansını olağanüstü bir koku deneyimine taşıyor ve yoğun hisleri artırıyor.

Atomic Rose - Initio Parfums Privesİçeriğindeki özel molekülü Hedoine HC yasemin ve manolyanın kalbinde bulunuyor. Hedoine HC molekülü kokuyu yayıyor ve etkili bir güç sağlıyor. Kokusunu duyanın zihninde zevk duyusunu uyandıran Atomic Rose, bir koku olmanın ötesinde beyindeki duyuları harekete geçiren içeriğiyle Initio’nun Carnal Blends koleksiyonunun imzasını taşıyor.

Initio Atomic Rose (90ml, 1.790 TL)
  • İçerik: Gül, Hedoine HC, Yumuşak Baharatlar, Narenciye, Sweet, Misk, Beyaz Çiçekler
Satış noktaları:
  • La Deesse Nişantaşı: Teşvikiye Mah., Şakayık Sok. Evranos Apt. No:21 D:6, 34365 Nişantaşı, Şişli/İstanbul
  • Seçili Beymen Mağazalarında (Beymen Zorlu, Beymen İstinyepark, Beymen Panora, Beymen Nişantaşı, Beymen Suadiye, Beymen Antalya Rixos, Beymen Armada, Beymen Hilltown)
EN ÇOK OKUNANLAR
avon anew hydro advance nemlendirici krem kadin bakim guzellik
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2