@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 08.06.2012

2012 yazı için harika topuzlar

Son yılların en tercih edilen saç modellerinden biri topuz. Klasik topuzlar yerlerini, çağdaş modellere bıraktı. Böylece çok çeşitli dağınık topuz modelleri de günlük hayatımıza girdi. İşte 2012 yazının topuzları...

Oscar De La Renta defilesinden...

Topuz, her zaman kadınların en sevdiği saç şekillerinden biri oldu. Fakat biçimi ve kullanış tercihleri sürekli değişti. Yeni yeni topuz modelleri hayatımıza girdi.

2012 yazında da topuzları gece, gündüz, plajlarda ve özel davetlerde bolca göreceğiz, kullanacağız.

2012 yazı için ünlülerin harika topuzlarından ilham alalım. Tık tık!


Emma Stone genelde düşük topuzu tercih ediyor ama son zamanlarda o da yüksek topuzlar denemeye başladı.Peki, topuz yapmayı çok seviyoruz ama yüz şeklimiz topuza uygun mu?
Yüzünüzün hatları çok düzgünse, sımsıkı topuzlar yapabilirsiniz. Tüm bakışlar yüzünüzde olur. Eğer iri hatlara sahipseniz, problem değil, dağınık ve gevşek topuz modelleriyle seksi görünebilirsiniz.
Kim Kardashian ve Katherine Heigl'in tercih ettiği gibi dağınık topuz stilinin ise bir vintage havası var. Eski Hollywood yıldızlarının ihtişamını taşıyor.
Jennifer Love Hewitt'e yüksek ve büyük topuz çok yakışmış... İnce ve uzun yüzünü mükemmel dengelemiş.

Yüzünüz çok mu yuvarlak? O halde tepesi bombeli bir topuz sizin için idealdir. İnce ve uzun bir yüzünüz mü var? Yandan topuzu denemelisiniz.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2