@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 08.04.2014

2014 İlkbahar saç trendi: Atkuyruğu

Kurtarıcı saç modellerinden biri olan atkuyrukları yeni sezonda çok popüler! Podyumlardan ve ünlülerden ilham veren modeller Pudra.com'da!

Heyecanla takip ettiğimiz galaların, davetlerin ve kırmızı halı geçişlerinin gözde saç trendi atkuyruğu! Kullanım kolaylığı ve farklı şekillerde tasarlanmaları nedeniyle çok tercih edilen atkuyruğunun 2014 İlkbahar-Yaz aylarında popülerliğini artıracağı görülüyor. Her yüz şekline uyum sağlayan bu trend 2013 yılından beri revaçta olan örgülerle birleşince ortaya çok güzel görüntüler çıkıyor.

2014 İlkbahar saç trendi: Atkuyruğu
Peki yeni sezonda hangi atkuyruk modelleri moda?

Öncelikli olarak şunu belirtmeliyiz ki, 2014 İlkbahar-Yaz aylarında en popüler modellerden biri ensede atkuyrukları. Tepeden atkuyruklarından sıkılan pek çok tasarımcı, modeli enseye doğru indirerek hem farklı olmayı hem de tasarımları ön plana çıkarmayı tercih etti. Saç tasarımcıları örgüleri atkuyruklarıyla birleştirerek ortaya harika modeller çıkardı.

Atkuğrunu nasıl kişiselleştirebilirim?

Herkesle aynı görünmeyi sevmiyor ve farklılık arıyorsanız atkuyruğunuzu saç aksesuarlarıyla tamamlayabilir, ense hizasındaki atkuyruğunuzu örgülerle birleştirebilir ya da 1960'lardaki kabarık modelleri deneyebilirsiniz.


Hangi yüz şekline nasıl atkuyruğu yakışır?


Atkuyruğu konusunda en şanslılar, oval yüz hatlarına sahip olanlar. Tıpkı Eva Longoria gibi oval bir yüz şekline sahipseniz, her türlü modeli rahatlıkla uygulayabilirsiniz.
Selena Gomez gibi yuvarlak yüz hatlarına sahipseniz ensede toplanan modellerden uzak durmalısınız. Yüzünüzü olduğundan ince göstermek için saçlarınızın tepesini krepeyle yükseltmelisiniz. Kabarık modeller yüzünüzün daha ince görünmesine yardımcı olacaktır.Dikdörtgen yüz şekline sahipseniz yüzünüzü olduğu gibi açıkta bırakacak modellerden kaçının. Saçınızı atkuğruğu yaptıktan sonra bir-iki perçemi aşağı doğru bırakın.
Kalp şeklinde bir yüzünüz, yani geniş bir alnınız ve dar bir çeneniz, varsa kaküllü modeller kurtarcınız olabilir. Tam kakül bırakmak size göre değilse dağınık modellerden de ilham alabilirsiniz.Unutmayın atkuyruğu yüz şekline göre uygulandığında herkese yakışır. Atkuyruğu için ünlülerden ilham alın! haberimize tıklayarak birbirinden güzel modelleri yakından inceleyebilirsiniz.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER