@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 04.06.2015

2015 Mezuniyet saç modelleri

Hayatınızın en unutulmaz anlarından biri olan mezuniyet davetinizde size ilham vereceğini düşündüğümüz saç modellerini bir araya getirdik. Örgüler, topuzlar, atkuyrukları ve doğal görünümlü saç modellerinin hepsi Pudra.com'da.

Lise ya da üniversite mezuniyetiniz yaklaşıyorsa bu haberimiz sizin için. Elbise, saç, makyaj, ayakkabı ve tabii çanta. Kusursuz bir mezuniyet için hepsine karar verirken diğer parçaları da düşünmek gerekiyor. Çok gösterişli bir elbise için mutlaka daha sade bir saç modeli ve makyaj yapmak; çok düz bir elbise tercih ettiyseniz de sıradışı bir saçı tercih etmek artık bildiğiniz kurallar...

Mezuniyet geceniz için size ilham verecek saç modellerini bir araya getirdik. Topuzlar, bu yılın modası örgüler, hafif dağınık toplamalar, at kuyrukları ya da dalgalı saçlar... Aradığınız tüm modellerden örnekler seçtik. Biri mutlaka size ilham verecek bir model, bundan eminiz.

Bu arada kıyafetinize çoktan karar verdiğinizi düşünüyoruz. Ama hala karar vermediyseniz En güzel mezuniyet elbiseleri (2015) haberimiz size elbise seçmenizde yardımcı olacaktır.

Genç, taze, dinamik, abartıdan uzak, şık, romantik, modern, toplu-açık her modelden derlediğimiz saçlara göz atın.
EN ÇOK OKUNANLAR
avon anew hydro advance nemlendirici krem kadin bakim guzellik
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2