pudra.com 23.06.2009

Sevdiklerinize saç bakımı hediye edin!

Gülay Tiran Hairstylist’te, sanatsal bir yaklaşım ve ekip ruhuyla kuaför çilesinin son bulduğunu göreceksiniz…

Size yeni ve çok özel bir kuaförden bahsedeceğiz: 1987 yılından beri meslekte olan, Total Look ve Vizajizim eğitimleri almış saç tasarımcısı Gülay Tiran’ın 3 arkadaşıyla kurduğu Cozy’den ayrılarak kendi adıyla açtığı ‘Gülay Tiran Hairstylist’… Sıkıcı ve yorucu olabilen, saatler süren kuaför ziyaretlerini her şeyden uzaklaşıp dinlendiğiniz, huzur bulduğunuz keyifli bir deneyime dönüştürmek istiyorsanız buraya mutlaka gelmeniz gerekiyor. Her şey rahat etmeniz ve gevşeyebilmeniz için düzenlenmiş. Kimsenin kalıplara girmekten mutlu olmadığını bildiğini söyleyen Tiran, müşterilerine aldığı eğitimleri göz önünde bulundurarak önerilerde bulunurken kişinin ruh halini, tarzını ve alışkanlıklarını da göz önünde bulunduruyor.

Sevdiklerinize saç bakımı hediye edin!

Ekip olarak bir takım önerilerde bulunduktan sonra seçim mutlaka müşteriye bırakılıyor. Bazı durumlarda kıyafet ve makyaj renk seçimlerinde de tavsiyede bulunan Tiran ve ekibi, bu fikirden yola çıkarak salonda kavram bir butiğe de yer vermiş. Yani sadece saç ile ilgilenilmiyor. Saç, makyaj, kıyafet, renkler… Hepsi bir bütünü oluşturuyor.

Elbette asıl malzeme saç, bu yüzden saç sağlığı da her zaman ön planda. Saç bakımı salonun ana servislerinden biri. Saç bakımında, ORGANIC CARE ürünleri kullanılıyor. Doğru analiz yapmak ve doğru tavsiyede bulunmak için de çok hassas ve çok titiz çalışılıyor. Saç bakımı için ayrılan özel odada soft ışık ve hoş kokulu tütsüler eşliğinde masaj yapan koltuğa uzanıp rahatlarken bir yandan da saçınız için gerekli olan bakım uygulanıyor...

Süper bir uygulamaları da var. Hediye kartı! Evet, yanlış okumadınız, sevdiklerinize hediye servis satın alabiliyorsunuz. Hediye kartıyla mekana gelenler, o hediye servislerini yaptırabiliyorlar. Bu oldukça farklı bir uygulama çünkü hiçbir kuaför salonunda böyle bir şey yapılmıyor.

En tatlı ve akıllıca detay ise çıkışta size ‘hoşça kalın’ diyen bahşiş kutuları. Ekibin tüm fertlerinin resimleriyle oluşturulmuş kutular sizi çekinerek bahşiş verme derdinden kurtarıyor. Hem isimleri de aklınızda tutmak zorunda kalmıyorsunuz. Hayatta en büyük lükse sahip olduğunu, çünkü en sevdiği işi yaptığını söyleyen Tiran’a inanıyoruz… Çünkü mekan bunu gösteriyor!

Adres: Tepecikyolu Demet Apt. 66 / 1,
Etiler – İstanbul
0212 351 09 76 - 77 - 60


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER