24.02.2011

Flormar'dan patentli 3 yeni renk!

Oje tutkunlarına müjde: Flormar, oje koleksiyonuna ekstra parlak yeni renkler ekledi. Mor, kahve ve kırmızının en farklı tonları, favori oje renkleriniz arasına girecek!

Flormar ojenin modasını belirlemeye devam ediyor. Flormar tarafından patenti alınan yeni ojeler; 414-415-416, mor, kahve ve kırmızının en farklı tonlarıyla, koleksiyonunuzdaki favoriler arasındaki yerini alacak.

Flormar'dan patentli 3 yeni renk!

Patenti alınmış, DBP ve toluene içermeyen çift kaplamalı formülü ile çok rahat sürülebilen Flormar ojeler, yoğun kremsi ve inci parlaklığı özelliğiyle, tırnaklarınızda pırıltılı bir görünüm sağlıyor. Günlük yaşamda olduğu kadar, katılacağınız şık davetlerde de kıyafetlerinizle uyum sağlayacak ojeler, makyaj çantanızın vazgeçilmezleri arasında yerini almaya aday...

Kahve tonlarına yeni yorum: 414
2011 kış oje modasında yeni bir akım yaratan kahve tonları giderek yaygınlaşırken, Flormar, kahve tonlarına bir yenisini daha ekliyor. Hem gündüz, hem gece kullanımına uygun olan Flormar 414, bakır tonlarına yakınlığıyla tırnaklarınızı süsleyecek.

Tırnaklarda mürdüm hakimiyeti: 415
Flormar’ın 415 ojesinin, tırnaklarınıza yansıttığı mor incimsi görünümüne inanamayacaksınız! Tırnaklarda yarattığı holografik etkiyle göz alıcı hale dönüşen Flormar 415, kalıcılığı ve çabuk kuruma özelliğiyle de tırnaklara özel bakım yapıyor.

Vazgeçilmeyen kırmızının farklı yüzü sahnede: 416
Kadınların her mevsim ve her dönemde vazgeçemediği tek renk olan kırmızı, anlaşılan hiçbir zaman modasını yitirmeyecek. İşte bu noktadan yola çıkan Flormar, 416 ojesiyle kırmızıyı yeniden yorumlayarak, renk skalasına bir yenisini daha ekliyor.

Fiyat 1,75 TL

Flormar kiosklarından ve diğer satış noktalarından satın alabileceğiniz Flormar oje ve tüm Flormar ürünlerini
www.e-flormar.com adresinden de sipariş edebilirsiniz.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER