pudra.com 30.07.2009

Nivea’dan nem takviyesi!

Yeni Aqua Sensation Serisi salatalık özü, magnezyum ve ginseng içeriğiyle güneşten yıpranan cildinize bakım yapıyor…

Yazın güneşlenmeyi, bronzlaşmayı çok seviyoruz (dozunu kaçırmadan!) ancak çoğu zaman güneşin cildimiz üzerinde bıraktığı kötü etkiyle de nasıl başa çıkacağımızı bilemiyoruz. Nem kaybı giderilmezse eğer, erken yaşlanma belirtisi olan ince çizgiler ve kırışıklıklar en büyük kabusumuz oluyor… İçiniz rahat olsun; Nivea’nın yeni serisi bu problemimize çözüm getiriyor. Bakım rituelinizi yaza mevsimine uygun olarak değiştirmenin tam zamanı!

Nivea’dan nem takviyesi!

NIVEA VISAGE Aqua Sensation Serisi, salatalık özü, magnezyum ve ginseng içeren kolay emilen formülüyle, yazın güneşten yıpranan cilde nem kazandırarak ferahlatıyor, cildi yeniden canlandırıyor. E vitamini içeren özel UVA/UVB korumasıyla, dış etkenlerin ve güneşin neden olduğu hasarlara ve erken yaşlanmaya karşı koruyor. Cildin canlı ve nemli kalmasını sağlayarak, taze ve güzel bir görünüm kazandırıyor.

Canlandırıcı Gündüz Bakım Kremi
Hafif ve kolay emilen formülündeki salatalık özüyle ciltte serinletici bir tazelik hissi yaratıyor. İçerdiği magnezyum ve ginseng ile yorgunluk belirtilerini hızla gideriyor. Cildi 24 saat boyunca derinlemesine nemlendiriyor.
19,32 TL.

Göz Çevresi Bakım Kremi
Canlandırıcı salatalık özü içeren formülüyle, hassas göz çevresini anında tazeliyor. İçerdiği magnezyum, ginseng ve ışığı yansıtan pigmentler sayesinde, yorgunluğun yol açtığı göz şişkinliği ve gözaltı morlukları azalıyor.
14,14 TL.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER