Pudra.com 01.03.2012

Uzakdoğu'nun güzellik sırrı "Annayake" Türkiye'de!

Japon ileri teknolojisi ile Japon geleneklerinin birleşiminden meydana gelen "ANNAYAKE" markasının cilt bakım ürünleri ve birbirinden farklı parfümleri sadece Douglas Parfümerileri’nde satılıyor.

Japon laboratuvarlarının ileri teknolojisi ile asırlık geleneksel bilgilerin birleştirilmesiyle geliştirilen "ANNAYAKE", 12 yıldır cildin yenilenebilir mekanizmasını yakından inceleyerek güzelliğin sembolü olmuştur. Yenilikçi formüllerde birçok patent elde eden "ANNAYAKE", Zen geleneklerinden esinlenerek yaratılmış kozmetik evrenini, milenyum kadınları ve erkeklerinin cilt bakımlarına yansıtıyor ve bu zengin deneyim sadece Douglas Parfümeriler’de satışa sunuluyor.

Uzakdoğu'nun güzellik sırrı

Tüm kadın ve erkelere hitap eden yüzden fazla cilt ve vücut bakım ürününe sahip olan marka, "Temel Cilt Bakımı" ürünlerinden, paraben ve parfüm içermeyen "Sensitive Cilt Bakım" serilerine, "Ultra Time" anti-aging ürünlerinden özel içerikli "Extreme" cilt yenileyici bakımlarına kadar sahip olduğu geniş ürün yelpazesiyle dikkatleri çekiyor.

"Soin de nuit Extreme Night" bakım kremi ile uykuda gelen sürpriz gençlik…
Kendini uykuda otomatik olarak yenileyebilen cildimiz, yorgunluk, gerginlik ve dış etkenler gibi sebepler yüzünden kendini yenileme özelliğini zamanla kaybediyor. Geceleri rahat uyku uyunsa bile yüzümüzde oluşan çizgiler kalıcı oluyor ve gece uykusunun faydaları gün geçtikçe yetersiz kalmaya başlıyor. "ANNAYEKE" laboratuvarlarının cildin yenilenebilir mekanizmasını yakından inceleyerek ürettiği "Soin de nuit Extreme Nighy" bakım kremi sayesinde her geçen gün daha genç bir cilte sahip olmamızı sağlıyor. "Extreme Night Care", içeriğindeki bileşenler sayesinde gece uykusundan aldığımız faydaları üç katına çıkarıyor. Cildin, enerji kaynağı olarak bilinen glikojen, beslenmesinde önemli yeri olan İnci ve yıllardır cilt bakımlarında kullanılan ve Asya’da büyük önem taşıyan özel tahıllar, cildin kendini yenileme sürecinde kullanılan doğal ve etkili maddeler arasında yer alıyor. Biberiye katkılı ARCHITECTYL ve EUGENOL cildin kolajen yapısını güçlendirirken, yüksek HYALURONIC ACID, cildin nem seviyesini en yüksek düzeyde tutuyor. Kullanıldığı andan itibaren ciltte ipeksi dokunuşlar yaratan "Extreme Night Care" bakım kremi sayesinde her geçen gün daha genç bir cilt ile güne uyanıyorsunuz.
- 519 TL -

Kadın ve erkeğin içsel uyumunun birbirine bağlandığı "ANNAYAKE" parfümleri…
Zen felsefesinde varolan kadın ve erkek arasındaki aşkın, sevginin ve dostluğun uyumunu simgeleyen "Annayake" parfümleri, uzun ve zarif şişe tasarımlarıyla bir ilke imza atıyor. Her tarafına işlenmiş asimetrik çizgilerle şekil oyunları yaratılan "Annayake" parfüm şişeleri, modern ve gelenekselliğin uyumu ile güzel olanın dışa vurumunu simgeliyor. Keskin ama aynı zamanda zarif bir parfüm olan "Annayake Kadın", duyuları güçlü ve şık kadınlara hitap ediyor. İçeriğindeki bergamut, incir, nilüfer ve vanilya esansları, Japon bahçelerinin atmosferini ve ruhsal dinginliği teninizde yeniden yaratıyor. Asya mandarinin parlak notaları, iyi şansın simgesi Siyah Çin çayı, bergamot ve hafif elma kokusunun birleşmesinden oluşan "Annayake Erkek" ise keskin bir karizmaya sahip olan, güçlü kişiliklere yönelik erkeksi bir parfüm olarak dikkatleri çekiyor.

www.douglas.com.tr

www.facebook.com/DouglasTurkiye

www.twitter.com/DouglasTurkiye


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER