› 
 › 
pudra.com 08.06.2009

Benetton'dan şeker gibi aksesuarlar!

Benetton'un cıvıl cıvıl ve rengarenk aksesuarlarla büyülü bir yaz geçirin...

Benetton’u ilgi çekici reklam kampanyaları, rengarenk polo tişörtleri ve çizgili gömlekleriyle bilir, severiz. Geçmişe yönelik bizde uyandırdığı nostaljik özlemlerin yanı sıra (Hepimizin bir ‘Benetton dönemi’, her şeyini oradan almak istediği bir zaman olmuştur mutlaka. 012 alt markasına bayılırdım ben mesela!) bugün de klasik ama modayı takip eden koleksiyonlarıyla beğenmeye devam ettiğimiz bir marka Benetton.


Benetton aksesuar koleksiyonundaki şapkalara, çantalara, ayakkabılara göz atmak için tıklayın.

2009 İlkbahar / Yaz sezonunda da hiç hayal kırıklığına uğramadık. Çünkü gökkuşağı renkleri baharlık trençkotlardan eşarplara kadar yine her bir parçaya sıçramış. Cıvıl cıvıl, sımsıcak bir koleksiyon çıkmış ortaya…Benetton’da, “aksesuarsız yapamam” diyenler için de birbirinden güzel seçenekler bulunuyor. Mesela büyük kumaş çantalar, renkli havlular ve terlikler… Plajda ihtiyacınız olacak her şey düşünülmüş. Bu şıklığa yapılacak son dokunuş bandana ve şapkalardan geliyor.

Renkler gerçekten çok göz alıcı, capcanlı ve güneşin sıcaklığını yansıtıyor. En çok da Akdeniz beyazı ve kırmızısına, Karayip sarısına, turkuvaza, maviye, yeşile, mora, turuncuya, bej ve altına rastlıyoruz.

Ayrıca parlaklık da dorukta! Rugan, kaplama veya PVC yüzeyler, ışığı sonsuza kadar yansıtıyor. Kullanılan malzemeler cilalı ve parlak görünümlü olması için özel olarak seçilmiş.

Yaza uygun hafif, kullanışlı ve stil sahibi aksesuarların yeni adresi Benetton olacak galiba!
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2