› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 11.11.2015

Chanel 2016 İlkbahar-Yaz çanta modelleri

2016 İlkbahar-Yaz çanta koleksiyonuyla Chanel, seyahatlerimizde hem rahatlığı hem de şıklığı garanti altına alıyor. Koleksiyonun detayları Pudra.com'da

Karl Lagerfeld, Chanel için hazırladığı 2016 İlkbahar-Yaz defilesi için seçtiği mekanla hepimizi şaşırtırmıştı. Havaalanında sergilenen koleksiyonun temasına göre yolcular Chanel Hava Yolları'yla uçuşa hazırlanıyordu. Chanel'in efsaneleşmiş tüvitleri, kapitoneleri ve zincirlerinin bol bol kullandığı çantalar ve valizleriyle salınarak dinamik ve yaratıcı bir şov sundular.

Chanel'in kendine özgü stilini yeni seyahat çantalarının detaylarında da buluyoruz. Karl Lagerfeld, Chanel'in en sevdiğimiz çanta modellerinin ebatlarını büyüterek, bagaj çekme kolu gibi detaylar ekleyerek hem kullanışlı hem de şık valizler yaratmış. Kült Chanel ceketlerinden esinlenen tüvitler ve kapitonelerin göklere yolculuk temalı detaylarla birleşerek koleksiyona imzasını attığını görüyoruz. Çok yönlü ve şık çantalarla kolayca yolculuk etmek Gabrielle Chanel'in felsefesiyle tamamen uyuşuyor.

Lagerfeld'in "seyahat" referanslarını tüm tasarımlarda görmek mümkün. Makyaj çantalarını günlük kullanıma uyarlayarak ince espri anlayışını yine ortaya koymuş. Gece çantalarında kabin bagajlarının mini versiyonları bulunuyor. Minaudière kutu çantalar tekerlekleriyle bize eşlik ediyor. Tüvit, düğme ya da örme detayları bulunmaksızın tasarlanan düz ve geometrik çanta, moda evinin klasik kodlarına yenilikçi bir yorum katıyor. 

2016 İlkbahar-Yaz akseuar koleksiyonu ile Chanel, yolculuğa olduğu kadar yaşama sanatına da yeni ve modern bir bakış açısı getiriyor. Koleksiyondaki çanta ve bagaj modellerini incelemek için galerimize göz atmayı unutmayın.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2