› 
 › 
12.11.2019

20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü için Pandora & UNICEF işbirliği

UNICEF işbirliğiyle 20 Kasım Dünya Çocuklar Günü'nü kutlayan Pandora, sınırlı sayıda ürettiği Pandora Me koleksiyonu ile projeye destek veriyor.

Pandora dünya çapındaki yardıma muhtaç çocukların daha sağlıklı ve güvenli bir yaşam sürmeleri ve potansiyellerini gerçekleştirebilmeleri için UNICEF’e destek veriyor. 20 Kasım Dünya Çocuklar Günü'nü kutlayan Pandora, sınırlı sayıda ürettiği Pandora Me koleksiyonunu piyasaya sürerek projeye destek verecek. Pandora, bu ürünlerin satışından gelir elde etmeyecek, tüm gelir UNICEF projelerine bağışlanacak. Projenin yüzü ise yayınlandığı günden bu yana tüm dünyayı etkisi altına alan Netflix dizisi Stranger Things'in kadrosunda "eleven" (11) rolü ile yer alan 2004 doğumlu İngiliz oyuncu Millie Bobby Brown oldu. İki kez Emmy adayı ve UNICEF'in en genç Şerefiye Elçisi olan Millie Bobby Brown, koleksiyonu geliştirmek için Pandora ile iki yıllık bir sözleşmeye imza attı. 
 
Pandora’nın “Değişim için Charm’lar” kampanyası kapsamında UNICEF için üretilen tasarımlar kullanılarak dünya çapındaki çocuklara ve gençlere destek sağlanacak.

Millie Bobby BrownPandora, kâr amacı gütmeyen koleksiyon ile 100'den fazla ülkede satışa çıkarak faydalı bir amaca destek olma şansı sunuyor. Bu koleksiyonla Pandora, bulunduğu tüm ülkelerdeki mağazaları adına UNICEF’e destek verecek. Bu, şu anlama geliyor: Pandora, bu ürünlerin satışından gelir elde etmeyecek ve satın aldığınız her bir Pandora Me koleksiyon ürününün tüm geliri UNICEF projelerine bağışlayacak.
 
Pandora, 20 Kasım’da Dünya Çocuklar Günü’nü kutlayarak, UNICEF’in dünya çapında gerçekleştirdiği çocukların hayatta kalması, eğitimi ve korunması çalışmalarına finansal destek sağlayacak. Bunlara ek olarak, kadınların güçlendirilmesini destekleyen programlara odaklanarak, kadınların yaşam becerileri eğitimi almasını destekleyecek.

Siz de UNICEF için tasarlanan charm’ları kullanarak UNICEF’in projesine ortak olabilirsiniz.
 
UNICEF işbirliği ile satışan çıkan sınırlı sayıdaki Pandora Me tasarımları, kendinizi ifade etmenin ve başkalarıyla bağ kurmanın yeni ve yaratıcı bir yolu olarak kabul ediliyor. Koleksiyonun yüzü ise kuşağının güçlü sesi olarak kabul edilen İngiliz oyuncu ve aktivist Millie Bobby Brown.

Gökkuşağı Kadın Sembolü sallantılı charm kadın gücünü sembolize ederken, Gülücük  sallantılı charm gelecek nesiller için mutluluğu ve daha parlak bir geleceği simgeliyor. Ayrıca, her iki charm da eğitim, korunma ve cinsiyet eşitliğine vurgu yapıyor.
 
Pandora & UNICEF ürün


Mavi kristallerle süslenmiş 925 ayar gümüş charm’lar Pandora Me koleksiyonu ile beraber kullanılabilir ve koleksiyondaki mini sallantılı charm’lar ve tekli küpeler kullanılarak kendine has karakterler yaratılabilir. 

Millie Bobby Brown & Pandora 
Pandora, UNICEF ile üç sene sürecek işbirliğiyle, gençlerin kendilerini ifade etme ve daha parlak bir geleceğe sahip olma haklarını savunuyor ve dünya çapında binlerce gencin yaşamı üzerinde önemli bir etki yaratmayı hedefliyor.
 
Millie Bobby Brown & Pandora
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2