› 
 › 
02.12.2019

Harry Potter'ın Büyülü Dünyası Pandora'da

J.K Rowling'in ikonik Harry Potter romanından ilham alan Pandora, yeni kapsül koleksiyonunda Pandora ile Harry Potter'ın büyülü dünyasını birleştirdi.

Yüksek kalitede, elde tamamlanmış mücevherleri ulaşılabilir fiyatlarla sunan dünyaca ünlü marka Pandora, Warner Bros. işbirliği ile Harry Potter temalı mücevherlerini sevenleriyle buluşturuyor.
Harry Potter’ın gizemli dünyasından tanıdığımız karakterleri ve sembolleri yeniden yorumlayan Pandora, sallantılı gümüş charm’lar, kolye uçları ve bileklikten oluşan kapsül koleksiyonu ile sizi içinizdeki sihri keşfetmeye davet ediyor.
 
Harry Potter x Pandora kapsül koleksiyonu

 
Pandora’nın 12 parçalık özel Harry Potter koleksiyonunda, dünyaca ünlü roman ve film serisinin ana karakterleri Harry Potter, Hermione Granger ve Ron Weasley charm’larının yanı sıra Hogwarts Şatosu, Elf Dobby ve sınırlı sayıda üretilen Golden Snitch kolye uçları dikkat çekiyor.
 
Harry Potter x Pandora kapsül koleksiyonu

Koleksiyonda özellikle Harry Potter tutkunlarını heyecanlandıracak, Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu Gryffindor ve Slytherin binalarının, en ince detaylarıyla düşünülmüş ve her binanın kendi rengindeki kristallerle süslenmiş sallantılı gümüş charm’ları yer alıyor.
 
Harry Potter x Pandora kapsül koleksiyonu

Pandora’nın Yaratıcı Başkanı Stephen Fairchild koleksiyonu için şu açıklamalarda bulunuyor:

Harry Potter, uzun yıllardır insanlara mutluluk yayıyor ve onları sihrin varlığına inandırıyor. Harry Potter’ın hikayesindeki arkadaşlık, sevgi ve cesaret, Pandora’nın uzun süredir beklenen yeni koleksiyonunda öne çıkıyor. Tüm dünyadaki Harry Potter sevenlere bu koleksiyonu sunmaktan mutluluk duyuyoruz!"
 
Pandora X Harry Potter kapsül koleksiyonuDünyaca ünlü yazar J.K Rowling’in ikonik karakterlerinden ilham alan Pandora Kreatif Direktörleri Francesco Terzo and A. Filippo Ficarelli, kapsül koleksiyonda Harry Potter'ın serüveninin önemli karakterlerini ve anlarını simgeleyen 925 ayar gümüş charm’lar ve Pandora Shine kolye uçları yer alıyor. Koleksiyonun en önemli parçalarından Golden Snitch bilekliği ,seikonik charm’larla birleştirerek, Harry Potter tutkunuzu stilinize yansıtmaya imkan veriyor.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2