› 
 › 
08.11.2021

İngiltere Kraliçesi'nin doğum gününe özel kitapta bir Türk tasarımcı

Mimar ve mücevher tasarımcısı Emre Osmanlar’ın tasarımları İngiltere Kraliçesi Elizabeth’in doğum gününe özel hazırlanan coffee table book’a seçildi.

Tasarımcı Emre Osmanlar’ın mücevher tasarımları İngiltere Kraliçesi Elizabeth’in doğum gününe özel hazırlanan coffee table book’a seçildi.

Kraliyet ailesi üyelerine tasarladığı rezidanslar ile uluslararası ölçekte dikkat çeken Emre Osmanlar, dünyanın en prestijli ve eski otomobil kulübü Rolls-Royce ve Bentley Enthusiasts’ın işbirliği ile yayınlanan Strive for Perfection: The Royal Edition coffe table book’a seçildi.
 
Emre Osmanlar tasarımı

İstanbul, Paris, Londra ve Riyad'da birçok tasarım evde imzası bulunan Emre Osmanlar:“Küçük fakat dikkat çekici mücevherlerin ve büyük ölçekli mimari projelerin anahtarı, gelişmiş bir bakış açısına sahip olmaktır. Lüks ise beraberinde gelen konfor ve sadelikle tanımlanır. En ayrıntılı tasarımların bile temelinde minimalizm vardır.” sözleri ile kendi tasarım çizgisini tanımlıyor.

Kraliçenin doğum gününe özel kitap

8 Ekim’de Londra’da lansmanı yapılan, 400 sayfalık ciltli kitap, Kraliçe Elizabeth ile İngiliz Kraliyet arasındaki bağları keşfederek Kraliçe'nin 95. doğum gününü kutluyor.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2