› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 19.04.2013

İlkbahar yaz sezonunun en güzel gece çantaları

Düğün sezonu açılıyor, düğün alışverişleri hızlanıyor. Gece elbiselerinin en yakın dostları gece çantalarının en güzelleri Pudra.com'da bir araya geliyor.

Önümüzdeki birkaç ay boyunca katılacağınız düğünlerin, nişanların, özel davetlerin sayısı bir elin parmaklarını aştıysa telaşa kapılmayın. Giyeceğiniz gece elbiseleri birbirini tekrarlayamasa da gece çantalarını birden fazla davette farklı kombinlerde kullanabilirsiniz.

Bu sezonda da gece çantalarında payet, taş, yani kısacası parıltı eksik olmuyor. Dikkat çeken en önemli ayrıntı ise parfüm ya da dondurma kasesi gibi farklı objeler şeklindeki gece çantaları... Bunun en iyi örneklerini Charlotte Olympia'da ve Judith Lieber'de görebilirsiniz.

2013 İlkbahar Yaz sezonunun en güzel gece çantalarını görmek için tıklayın.Gece çantası alışverişini mantıklı yapmakta her zaman fayda vardır. Zamansız, birkaç renkle uyum sağlayabilecek, klasik çantaları dolabınızdan eksik etmemelisiniz. Tabii bir de herkesin ilgisini üzerine çekecek, hatta giydiğiniz kıyafetin bile önüne geçebilecek iddialı gece çantaları edinmekte fayda var.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2