› 
 › 
12.01.2021

Kinetix botlarla iddialı kombinler

Kalın tabanları ve kürklü modelleriyle soğuk havalarda ayakları sıcacık tutan botlar, kahverengi ve siyah tonlarıyla kış modasına uyum sağlıyor.

Kinetix, spor ile şık duruşu birleştiren kürklü bot koleksiyonu ile zorlu hava şartlarına hazır! Kalın tabanları ve kürklü modelleriyle soğuk havalarda ayakları sıcacık tutan botlar, kahverengi ve siyah tonlarıyla kış modasına uyum sağlıyor.

Kinetix Kürklü BotŞıklığından taviz vermek istemeyen kadınların; jeanler, kumaş pantolonlar, kısa veya uzun eteklerle giyebileceği Kinetix kürklü kadın bot modelleri, kalın tabanlı yapısıyla da soğuk kış aylarında sağlam adımlar atmanızı sağlıyor.

Yağmurlu ve karlı havalarda su geçirmeyen özelliklere sahip erkek bot modelleri ise günlük kullanımın yanı sıra klasik giyim severlerin kullanımına hitap ediyor.

Kinetix, miniklere de soğuk kış günlerinde içini ısıtacak alternatifleri sunuyor. Bağcık ve cırt cırt detaylarıyla konforlu yapıya sahip Kinetix kürklü çocuk botları, küçüklerin bitmek bilmeyen enerjisine eşlik edecek.

Kinetix taba rengi botKinetix Kürklü Bot Koleksiyonu ve daha fazlasını tüm FLO mağazalarında, www.flo.com.tr web sitesinde ve seçkin satış noktalarında bulabilirsiniz.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2