› 
 › 
29.01.2020

Mehry Mu'dan Sevgililer Günü'ne özel çanta: Maria Box

Mehry Mu'nun 2020 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu'nda yer alan Maria Box, Sevgililer Günü'nde sevgilinizin kalbini açmasına yardımcı olacak...

Mehry Mu İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nun şık ve bir o kadar güçlü parçalarından “Maria Box” ile Sevgililer Günü için değerli ve sevgiyi temsil eden kalp formunda çanta seçeneği sunuyor.

Mehry Mu, 2020 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu'nda Shakespeare’in ünlü Eseri “Bir Yaz Gecesi Rüyası’ndan” esinlenilen parçalar Sevgililer Günü için romantik bir hikayeyi de beraberinde getiriyor.
 
Mehry Mu, 2020 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu


Bir Yaz Gecesi Rüyası

Tasarladığı çantalarla zamansız olmayı başaran Mehry Mu, 2020 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nda Shakespeare’in “Bir Yaz Gecesi Rüyası” adlı Eski Yunan döneminde geçen eserdeki dört aşıktan esinleniyor.

Shakespeare’in ünlü eserindeki gecenin anlamı ve aşıkların birbirlerini sadece ay ışığı altında tamamen görebilmeleri, ayı ne denli sevdiklerini ifade etme arzusu, bu çantalar için ilham oluşturuyor.

Oyunda “Ay”, gökbilimindeki adıyla “Luna”; kısmen ay ışığının altındaki kaçamakları ve sevgiyi sembolize ettiği gibi; gerçek hayatta da aşkın bizi nasıl şekillendirdiği ve kalbimizin daha hızlı atmasını sağladığı fikrine götürür. Bu da koleksiyondaki yeni kalp şekli Maria Box ve Maria Mini Box doğuşuna vesile oluyor. Beyaz ve kahve tonlarında deri dokusu ile gözleri alan tasarım, Mehry Mu’nun ikonik imzası niteliğindeki parçası hazeran ile de şıklığın altını tekrar çiziyor.

Mehry Mu, 2020 İlkbahar-Yaz KoleksiyonuMehry Mu ürünlerine ulaşabileceğiniz yerler

Mehry Mu tasarımı ürünlere, Bebek ve İstanbul Havalimanı’ndaki kendi mağazaları ile mehrymu.com adresi dışında; Farfetch.com, netaporter.com sitelerinde; Paris’te Le Bon Marché, Londra'da Harvey Nichols, New York'ta Bergdorf Goodman ve Türkiye'de Beymen gibi mağazalardan ulaşabilirsiniz.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2