› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 15.04.2012

Mücevher budur: Nahara Jewellery

Nahara, mücevherin sadece özel günlere ait olmadığını düşünüyor ve onu günlük hayatın içine çok naif bir şekilde sokuyor. İşte Nahara, işte etkileyici koleksiyonu...

Mücevherci bir aileden gelen Nuray Aslanoba, Nahara'nın yaratıcısı ve tasarımcısı. Aslanoba, moda tasarımcısı olmasına rağmen kalbinin sesini dinleyip üç yıl önce kendi mücevher markasını yaratarak köklerine geri döndü.

Nahara Jewellery mücevher koleksiyonunu görmek için tıklayın.Nahara; Osmanlı dönemi mücevherlerinden esinlenerek, bugünün bohem ruhu ile geçmişin zarif, feminen tarzını karıştırarak, modern ve sanatsal parçalardan oluşuyor. Tasarımcının felsefesi; sonraki kuşaklara aktarılabilir, modern kadın tarafından zahmetsizce takılabilen zamansız koleksiyon parçalarından günlük kullanılabilir mücevherler yaratmak.

Nahara koleksiyonundaki takılar 375 dolardan başlıyor, 7 bin dolara kadara çıkıyor.

Nuray Aslanoba, eşsiz değerli taşlar ve kaliteli malzeme bulmak için dünyayı dolaşıyor. O, her taşın kendi içinde hikayesi olduğuna inanıyor. Taşların doğal güzellikleri ve renkleri ile hayrete düştüğünü dile getirirken, altın ve gümüş kombinasyonu ile farklı kesim taşlar kullanmayı sevdiğini söylüyor.


Nuray Aslanoba

Nahara Jewellery
Cevdetpaşa Cad. 42/1
Bebek, Beşiktaş
34342 Istanbul Turkey


T. +90 212 263 6 660
F. +90 212 263 6 650
E. info@naharajewellery.com


Naharajewellery.com
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2