› 
 › 
30.06.2022

Pandora'dan özel koleksiyon: Disney Pixar!

Pandora, dünyaca ünlü animasyon stüdyosu Disney Pixar ile iş birliğini duyurdu. Pandora Moments ile en sevdiğiniz Pixer karakterleri bileklerinizde!

Pandora’nın neşeli koleksiyonu Disney Pixar ile dikkatleri üzerine çekmeye hazır mısın? Pandora, dünyaca ünlü animasyon stüdyosu Disney Pixar ile iş birliğini duyurdu. Pandora, Disney Pixar koleksiyonu ile yepyeni mücevherlerle stiline neşe katmaya geliyor. 

Pandora'nın yeni koleksiyonunda cesur Buzz Lightyear, iyimser Dory, sonsuz meraklı Wall-E ve daha birçok tanıdık yüz Disney Pixar hayranlarının en sevdiği karakterlerden ilhamla hazırlandı. Siz de en sevdiğiniz karakterleri Pandora Moments bilekliklerinizde toplayın, her daim stilinize renk katın!
 
Pandora X DisneyPixar

Koleksiyonda, gümüş charm’ların üzerinde yer alan, karanlıkta parlayan ve elle boyanmış dikkat çekici mine detayları Disney Pixar karakterlerinin sevimli ve ilgi çekici görünümlerini tamamlıyor.
 
PandoraXDisneyPixar


Disney Pixar ile sen de yaratıcılığınızı öne çıkarabilir, en sevdiğiniz karakterleri ve hikayeleri bir araya getirip eşleştirebilirsiniz.

PANDORA'DAN SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR DÜNYA İÇİN ÖNEMLİ ADIMLAR:
  • Pandora, 2025 itibarıyla %100 geri dönüştürülmüş metallere yönelerek karbon ayak izi, su kullanımı ve diğer olumsuz çevresel etkileri azaltmayı ve tedarik zincirinin tüm aşamalarında, mağazalarda ve ofislerde karbon emisyonunu sıfıra düşürmeyi hedefliyor. Üretim merkezlerinde %100 yenilenebilir enerjiye geçen şirket, mücevher üretiminde kullanılan metalleri 2025 yılında tamamen geri dönüştürülmüş malzemelerden elde edecek.
  • Pandora, sürdürülebilir metal kullanımında bir adım daha atarak, 2021 yılının başında İngiltere’de tamamen laboratuvar ürünü elmaslardan oluşan “Pandora Brilliance” koleksiyonunu çıkardı. Bu koleksiyonla birlikte Pandora, mücevherlerinde laboratuvar yapımı elmas kullanmaya başlamış olacak. 
  • Sürdürülebilirlik çerçevesinde, Birleşmiş Milletler İş Dünyası ve İnsan Haklarına Dair Rehber İlkelerini göz önünde bulundurarak, insan haklarına saygılı, kapsayıcı ve çeşitliliğin ön planda tutulduğu bir şirket kültürünü benimsiyor.
  • UNICEF iş birliği ile 1 milyondan fazla çocuğa ve gence ulaşarak kendilerini en iyi şekilde ifade etmelerini öğrenmelerini ve gelecekte iş bulabilmelerini sağlamak için çalışıyor.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2