› 
 › 
13.10.2020

Pandora'dan Star Wars hayranlarına özel koleksiyon

Pandora, Lucasfilm işbirliğiyle ilhamını Star Wars'dan alan bir koleksiyon hazırladı. Star Wars, en sevilen karakterleri ile Pandora'da tekrar hayat buldu.

İlki 1977 yılında 20th Century Fox tarafından Star Wars (Yıldız Savaşları) ismiyle yayınlanmış ve dünya çapında bir popüler kültür fenomeni haline gelen Star Wars, en sevilen karakterleri ile Pandora'da tekrar hayat buldu. Pandora'nın Star Wars'dan ilham alan mücevher koleksiyonu, 1 Ekim’de tüm Pandoralarda satışa sunuldu. 
 
Bileklik ve kolye

Pandora, Lucasfilm işbirliğiyle hazırladığı ve ilhamını Star Wars'dan alan özel bir koleksiyonla geliyor. Merakla beklenen koleksiyon, Star Wars karakter ve sembollerinden oluşan bilezik, charmlar ve bir tane de koleksiyoner mücevherden oluşuyor.
 
Pandora Baş Tasarımcısı Stephen Fairchild, koleksiyona dair şu açıklamalarda bulundu: "Star Wars'ı mücevherlerle hayata geçirmekten mutluluk duyuyoruz. Star Wars galaksisi Pandora ile mükemmel uyum sağlayan, zengin detaylı karakter ve yaratıklarıyla en sıradışı hayal gücü ürünlerinden biri. Pandoraseverlere, en sevdikleri hikaye ve dünyalarının içine girmelerine yardım etmekten daha çok sevdiğimiz bir şey yok, bundan dolayı bu ustaca şık aksesuarlar aracılığıyla tutkularını nasıl ifade edeceklerini görmek için sabırsızlanıyoruz.”
 
Pandora tasarımcıları, koleksiyonu oluştururken Lucasfilm ile yaptıkları işbirliğinde, her bir parçanın detayını düşünerek ilerlemiş ve çıkan sonucun stil odaklı olup, Star Wars tutkunlaının hayranlıklarını gösterebilmesi için ideal olmasını sağlamışlar.
 
Star Wars x Pandora koleksiyonu, dünya çapında, 1 Ekim 2020'den itibaren mağazalarda satışa sunuldu.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2