› 
 › 
18.08.2021

Pandora'dan yeni koleksiyon: Moments!

Pandora yeni koleksiyonu Moments'de yer alan yepyeni mücevherleri ile mücevher kombininde ihtiyacımız olan özgürlüğü sunuyor.

Hikayeni özgürce stilinde anlatmak için alternatiflerin olması gerekir. Pandora Moments Koleksiyonu yepyeni mücevherleri ile tam da ihtiyacımız olan özgürlüğü sunuyor; stilimizi göstermek ve hikayemizi anlatabilmek için yenilikçi tasarımlarıyla farklı kategorilerde de mücevherlerini çeşitlendiriyor.    

Senin hikayen senin stilin... 
 
Pandora moments anahtarlık

Koleksiyonda ilk kez karşımıza çıkan Anahtarlıklar dikkat çekiyor. En sevdiğimiz charm’ları birlikte kullanıp taşıyabileceğimiz Pandora anahtarlığın yanı sıra Çanta Charm Taşıyıcı da stilimize eğlenceli ve şık bir hava katmaya geliyor!

Pandora Çift Katlı Moments BileklikPandora’nın imza mücevher kategorisi bileklilerine eklenen Çift Katlı Moments Bileklik  ise şimdiden favori mücevherin olmaya aday.

Pandora imzası el işçiliği ile en kaliteli metallerden üretilen mücevherler, artık anahtar ve çanta gibi farklı aksesuarlarını da en yaratıcı şekilde kişiselleştirmeye davet ediyor.

Pandora kreatif direktörleri Franceso Terzo ve A.Flippo Ficarelli “Kendi hikayelerimizi charm’lar ve charm’ları nasıl kullandığımız ile anlatıyoruz. Bu özgün stiller ile charm’larımızı beklenmedik yerlerde göreceğiz.” diyor.

Pandora Moments Koleksiyonu ile siz de hikayenizi anlatmaya başlayabilirsiniz.
Pandora moments

Pandora'dan sürdürülebilir bir dünya için yeni haberler

Pandora, sadece bir aksesuar markası olmanın ötesinde, sürdürülebilir bir dünya için de adım atmaya başlamıştı. 2015 yılından bu yana yüzde yüz geri dönüştürülmüş metallere yönelmeyi hedefleyen marka, bu adımı ile karbon ayak izi, su kullanımı ve diğ­er olumsuz çevresel etkileri azaltmayı ve tedarik zincirinin tüm aşamalarında, mağazalarda ve ofislerde karbon emisyonunu sıfıra düşürmeyi hedefliyor.

Üretim merkezlerinde %100 yenilenebilir enerjiye geçen şirket, mücevher üretiminde kullanılan metalleri 2025 yılında tamamen geri dönüştürülmüş malzemelerden elde edecek.

Marka, sürdürülebilir metal kullanımında bir adım daha atarak, 2021 yılının başında İngiltere’de tamamen laboratuvar ürünü elmaslardan oluşan “Pandora Brilliance” koleksiyonunu çıkardı. Bu koleksiyonla birlikte Pandora, mücevherlerinde laboratuvar yapımı elmas kullanmaya başlamış olacak.

Ayrıca, UNICEF iş birliği ile 1 milyondan fazla çocuğa ve gence ulaşarak kendilerini en iyi şekilde ifade etmelerini öğrenmelerini ve gelecekte iş bulabilmelerini sağlamak için çalışmaya devam ediyor.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2