› 
 › 
06.03.2021

Pandora Garden koleksiyonu ile çiçek açma zamanı

Bu bahar, çiçeklerin neşesini ve güzelliğini çağrıştıran mücevherlerle dünyan çiçek açsın... Pandora bu bahar çiçek gibi bir koleksiyonla karşımızda!

Pandora Garden koleksiyonuna eklenen yeni mücevherler, her bahar açan çiçekleri kutlayarak bize umut veriyor ve bize doğanın harikalarını hatırlatıyor.

Zarif yüzükler ve yeni charm’larla ilkbahar stiline renk kat
 
Pandora garden koleksiyonu

Pandora baharının habercisi Papatya charm’lar, bu sezon ilk kez mor renkte. Yeni Mor Papatya Charm’lar, ışıltılı ve renkli stil olanakları sunuyor. Elde tamamlanmış Pembe Papatya Charm’ının yaprakları, Pandora Moments O Kolye Ucu ile mükemmel uyum içinde.

Koleksiyonun sürprizleri, 925 ayar gümüş ve Pandora Rose seçenekleri ile baharın enerjisini yansıtan Pandora Moments Çoklu Zincir Bileklikler...

Koleksiyona katılan bu yeni tasarımlar, modern ve minimalist detaylarıyla yeni favorileriniz olacak. Sezonun diğer öne çıkan mücevherleri ise, ışıltılı taşlara sahip Papatya Yüzükler.
 
Pandora Garden Koleksiyonu Yüzük Modelleri

Yüzükleri ister üst üste takın, ister bilekliğinizde veya kolyenizde farklı renkteki charm’ları bir arada kullanın.

Pandora Garden ile çiçeklerin güzelliği her an yanında

Pandora Kreatif Direktörleri, Francesco Terzo ve A. Filippo Ficarelli, bu koleksiyonun tamamı, masum bir keşif duygusunu yeniden canlandırmak için içinizdeki çocukla yeniden bağlantı kurmakla ilgili" diyor. "Ustalık ve detaylı süslemeler sayesinde, papatyanın güzelliğini vurgulamayı başardık"

Baharın büyüsünü, gizemini ve umudunu yansıtan mücevherlerle küçük mucizeleri üzerinde taşımak isteseniz internet sitesini ve mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2